Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi történne ha egyszer Buffon...

Mi történne ha egyszer Buffon indulna el a Forma-1-ben és Button pedig a vb-n védene? Melyik teljesítene jobban?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Buffon valószínűleg úgy össze törné a kocsiját hogy eladják LEGO-nak, Button meg kap 8 gólt és a szurkolók megdobálják kővel.
2014. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Buffon már nagyon kiöregedett, rossz a formája kapusként, nem is értem, minek küldték ki a vb-re. Lehet, hogy Forma-1 pilótaként jobb lenne.

Button kapusként viszont olyan lenne, mint a magyar válogatottban Bogdán. A lövések többségét ki se tudná védeni, csak kapná a gólokat és 8-1.

2014. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Buffon nem öregedett ki, csak te egy 15 éves kis tojáshéjas tini vagy, aki azt hiszi, hogy 30 felett az emberek már féllábbal a sírban vannak. A fiatalok kapusok csak manapság divatosak, régebben 30-nél kezdődött a kapuskor. Szóval mielőtt valami baromságot kijelentesz gondolkozz. Nem vagyok Buffon fan, de nekem a világ legjobb kapusa volt, és még is most is tud.
2014. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!