Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudok új szurkolói...

Hogyan tudok új szurkolói kártyát csináltatni, regisztrálni, hogy menni tudjak az új Fradi stadionban is meccsekre?

Figyelt kérdés
Bérletet nem akarok, azt láttam, hogy nekik volt időpont amikor újítani tudtak, vidéken lakok Pesttől messze, félévente kb. 2-3 meccsre tudtam ez miatt csak menni. Hol tudok időpontot foglalni, hogy megtudjam újítani a kártyámat? Tudom, hogy személyesen kell a vénaszkenner miatt, és, hogy meccsnapon nem lehet. Kell ehhez időpontot foglaljak, vagy ha valamikor Pesten vagyok bármikor odamegyek a stadionhoz és megcsinálják? Erről nem olvastam semmi konkrétat. Tud valaki ebbe segíteni? Köszi előre is.

2014. jún. 25. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Fradi honlapján minden le van írva.
2014. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Ne regisztrálj! Ne köpd szembe azokat, akik naggyá tették a Ferencvárost! Ne állj be a birkák közé!
2014. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van!
2014. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell beregisztrálni azt megvan oldva. Újpestiként mondom, hogy elképesztő, amit a Fradi szurkolókkal csinálnak...
2014. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem regisztráltam végül, az elején még úgy voltam vele, hogy a csapatért ha nehezen is, de lenyelem, viszont amikor megláttam a jegyárakat az már nagyon sok volt nekem is. Ez lett a várva várt stadionavatóból :(
2014. aug. 10. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!