Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Tippmixen, a Totón, vagy a...

A Tippmixen, a Totón, vagy a Góltotón lehet jobban nyerni?

Figyelt kérdés
Mindenütt csak a tippmixet nyomatják, a többi ennyire rossz?
2014. jún. 25. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván egyiken sem lehet jobban nyerni a másiknál! FIgyelj én nagyon komoly szinteken nyomtam a mixet (több százezres tétek) sokszor nyertem de az éves átlagom mindig pár tízezer pluszban-vagy minuszban volt (a stressz, ideg nem ért annyit)! Szóval egyiken sem lehet nyerni jó eséllyel mert akkor már rég bezárt volna a szerencsejáték zrt. ha olyan játékokat kínálnának amin te csak járhatsz jól!
2014. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Papíron a legjobban a Totón lehet nyerni, mert egy szelvény 70 Ft és több milliós is lehet a főnyeremény, persze ehhez az kell hogy elaláld mind a 14 meccset. Persze előfordul hogy a többi nyerőosztály is 100 ezres nagyságrendű.
2014. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbbet a Totón, a legkönnyebben meg a Tippmixen.

Nem rossz a Totó, csak a Tippmix, meg a különböző fix nyereményszorzójú fogadási módok divatosabbak, egyrészt mert előre tudod, hogy mennyit fogsz nyerni (Totóban és Góltotóban meg ez attól függ, hányan nyertek az adott fordulóban), másrészt meg Tippmixen könnyebb nyerni. Evidens, egy meccset könnyebben eltalálsz, mint 13-ból 10-et. Viszont nem is nyered vissza Tippmixen a betett pénzed akár többezerszeresét, mint Totón.

2014. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legnagyobb nyerési esélyed Tippmixen van, a legnagyobb várható nyeremény pedig Totón.

Nem rossz a Totó, én személy szerint jobban szeretem, mint a Tippmixet, csak a Tippmix jóval divatosabb és trendibb, főleg a fiatalabbak körében. Meg ott szélesebb a kínálat, hetente kétszer 255 esemény közül lehet választani, és nem csak fociból. (De pl. TippmixPro-n ennél is jóval nagyobb a kínálat, Bet365-ön meg még ennél is nagyobb.)

Totóban (és Góltotóban) meg adott a 13+1 mérkőzés, amire tippelned kell, mindössze annyi a szabad mozgástered, hogy Góltotóban kiválasztod, hogy ebből melyik hatra tippelsz. Ennélfogva a Totóban nagyobb hozzáértés (vagy nagyobb szerencse ;-)) kell egy jó tipp összehozásához. Cserébe viszont jóval többet nyerhetsz, és főleg a magasabb nyerőosztályokban lehet olyanokat nyerni, amilyenről 'mixen még csak álmodni sem lehet. Most pl. 3 ezer forintot fizetett a legalsó nyerőosztály, a 10 találatos is, de a közelmúltban volt, hogy 30 ezer fölötti pénz járt érte. (Persze, az igazsághoz hozzá tartozik, hogy általában párszáz vagy párezer forint szokott erre kijönni.) A telitalálat rendszerint tízmilliós összeget jelent, de a 13-as, meg sokszor a 12-es is százezres nagyságrendű összeget fizet.

De azért megélni tényleg ne ebből akarj, mivel SZERENCSEjáték, erre biztos bevételi forrásként tekinteni nem lehet. Játéknak jó, én is szoktam, havi 1-2 ezer forintot rászánok, aminek nagyja általában visszajön (sokszor még nyereséges is vagyok), de mondjuk nagy tétekben nem akarnék fogadni.

2014. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!