Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Neymar Jr milyen nyelven/nyelv...

Valaki!!XD kérdése:

Neymar Jr milyen nyelven/nyelveken beszél? Szerintetek beszél angolul. Mert én 13 éves vagyok, és az a nagy álmom hogy találkozzak vele, és ha már találkoznék vele akkor illene valamit mondani.!

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 19:18
 1/9 anonim válasza:
0%
A Garfield amerikai mesefilm szal valszeg Nyermál is csak angolul tud.
2014. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alapszinten biztosan beszéli, de ő eredetileg portugál anyanyelvű, és Spanyolországban játszik, tehát spanyolul is biztos tud valamennyit. Ha esetleg sikerülne vele találkoznod, akkor maximum mutogatsz :D
2014. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: Nagyon sokat segítettél

Második: Köszi a segítséget,hát igyekszek nem tátogni!!:)

2014. jún. 30. 21:45
 4/9 anonim válasza:
Na vegre nem olyan valaszok, h jaj majd biztos talalkozol vele, meg almodozz csak stb... En is szeretnek vele talalkozni, es Messivel is :) 17/L
2014. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
52%
Egyetértek az előzővel. Én biztos vagyok benne, hogy találkozni fogok vele.
2014. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon elszánt vagyok,hogy találkozni fogok vele.És abszolút nem érdekelnek az olyan kommentek,akik szapulnak,hogy lehetek ennyire naiv,hogy majd pont én fogok vele találkozni.De fogok.Ugyanis ha nagyon akarod,és teszel is érte semmi sem lehetetlen:)
2014. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Angolul nem tud, a spanyolt és a portugált beszéli.

De sajnos akik várják kinn rajongók az arénánál vagy valahol máshol azokkal se nagyon áll le fényképezgetni meg beszélgetni. Régen amikor nem volt ilyen híres akkor talán még leállt.

De kívánom neked, hogy tudj majd egyszer vele találkozni :) Nekem is nagy álmom lenne :DD

2014. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nonoka3573 válasza:
Portugálul beszél, meg spanyolul is tud sztem egy alapfokon mivel ott él. Neymar <3
2014. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív válaszokat ❤

Szívből kívánom nektek, hogy mindenkinek teljesűljön az álma,és találkozhat Neymarral ❤❤❤❤

2015. febr. 18. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!