Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Juan Camilo Zúñiga...

Juan Camilo Zúñiga megérdemelt volna legalább egy sárga lapot a Brazília ellen mutatott 87-edik percben mutatott igen durva belemenéséért?

Figyelt kérdés
Neymar legalább 4 hétig nem játszhat és erősen csökkentek Brazília döntőbe jutásának esélyei is.

#Brazília #Neymar sérülése
2014. júl. 5. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:

A labdát nézte, nem Neymart, majd felugrott, hogy fejeljen, de a lendülettel nekicsapódott a térde a brazil gerincének.

Nem hiszem, hogy szándékos lett volna, inkább balszerencsés.

2014. júl. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor adtak már sárga lapot nem szándékos belemenésért is.
2014. júl. 5. 07:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Remélem nem játszhat már a vb-n. Nem érdemelték meg azt sem, hogy idáig eljussanak.
2014. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha az a nyuszi nem esik el 10 ből 9 szer egy hajszál érintéstől akkor talán komolyan vennék az ellene elkövetett szabálytalanságokat :) ez van ha valaki egy focimeccsen állandóan kényeskedik
2014. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem veszélyes játékért kaphatott volna sárgát. Eltiltást butaságnak érezném, nem éreztem szándékosnak.
2014. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt szándékos,nem akart ártani Neymartnak,de azért egy sárga lapot igazán megérdemelt volna.Inkább a bíró nem tudott soha sem rendet tenni,csak a 64. perctől kezdve osztott sárga lapokat,azért is (Tihago Silvának) ami szinte okvetlen volt.
2014. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sárgát mindenképpen már azért, hogy így ugrott fel.

Pirosat nem tartom valószínűnek, mert szerintem sem sérülést akart okozni vele.

2014. júl. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Valaki!!XD válasza:
Szerintem ez nagyon sportszerűtlen volt,és ez minimum megért volna egy sárgát,sőt talán egy pirosat is.Mert ha pofázásért adtak a múltkor lapot,akkor ezért is járt volna.Amugy meg ez simán elkerűlheő lett volna,és ha nem csinálta volna direkt,akkor odament volna hozzá.De legalább Rodriguez-nek volt annyi esze hogy odament hozzá.Most meg Zúniga nem győz bocsánatot kérni,de így is ő marad a Brazilok szemében a rossz.Meg pl.a én szememben is,mert én azért védem annyira mert a kedvencem.!
2014. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elgondolkoztató, hogy a az amerikai foci szerű brutalitás ennyire elharapózni látszik a labdarúgásban is. Vége lenne Pelé, Di Stefano, Puskás stb. szerű technikás játékosok világának. Képzeletemben látom, hogy 50 év múlva páncolos vitézek fogják megvívni csatáikat? A FIFA is foglalkozott az üggyel. Úgy tudom fontolóra vették a szabályok módosításának lehetőségét.
2014. júl. 9. 08:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és még egy dolog. Az a Kolumbia-Brazília meccs annyira széttördelt volt, amennyire lehetett. Az a találkozó nem a fociról, hanem a durva belemenésekről szólt. (Nemcsak a focira gondolva, e sorok írója nem érti azt sem, hogy miért kell az amerikaikat ennyire utánozni?)
2014. júl. 9. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!