Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan juthatnék be majd a...

Hogyan juthatnék be majd a brazil labdarúgó válogatottba?

Figyelt kérdés
Szeretnék focira járni,viszont fiú csapatba.Elég gyenge lány voltam/vagyok de a foci az egyetlen sport,ami eddig megfogott.Ha gyerekkoromban jól focizok,akkor hogy vehetnének fel Brazíliában valahol focizni?Mit kell majd tennem?Felnőttkoromra gondolok.5,00 tanuló vok,13/L

2014. júl. 3. 10:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
leginkább brazilnak kellett volna születni
2014. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ugye csak poénból kérdezed? Ahhoz, hogy brazil labdarúgó legyél rendelkezned kell állampolgársággal, meg olyan futball tudással, amivel milliókat hátra tudsz szorítani a sorban...

Egyébként miért Brazíliában akarsz játszani, szegény ország, veszélyes hely. Nem véletlenül akarnak minél előbb külföldre igazolni az ottaniak...

2014. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Akkor már miért nem a magyarokat akarod segíteni lenyűgöző focitudásoddal? :D
2014. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Azta rohadt...
2014. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Brazília egy gyönyörű ország.Ott vannak a legtehetségesebb/legjobb focisták.Az ottani gyerekek játszanak a porban,homokban;nem érdekli őket,hogy hideg,meleg van.Meg ott annyira pörög az élet és barátságosak az emberek.Meg ott van a példaképem Neymar Jr. és csodálatos lenne vele találkozni meg a többiekkel!Nekem ez az álmom.Mindenkinek más az álma és most ki lehet röhögni stb.De meglátjuk mi lesz 12 év múlva pl.

Egyik kedves hozzászóló...Magyarország...be sem jutottatok a vb-re...az túl megoldható cél lenne,ha én ott akarnék játszani.Jól megy a focizás,nyelveket tudok,állampolgárság meg van akk esetleg majd szerencsét próbálhatok?:)

2014. júl. 3. 12:59
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Férfi csapatban ugyse fogsz.
2014. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

"Meg ott annyira pörög az élet és barátságosak az emberek."


Hát azt nem hinném, hogy mind barátságos, főleg hogy 14-15 éves gyerekek körében is egyre gyakoribbak a fegyveres rablások...

2014. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hát oké.De,ha gyerekkoromban eleve fiúcsapatban játszok,tudok angolul,portugálul,állampolgárságom is meg lesz,akk szerintetek lehet?Ja és prsze jól focizok.Akk lesz egy ilyen próbameccs,h felvesznek-e?Esetleg Barcelonába is?
2014. júl. 4. 09:35
 9/30 anonim ***** válasza:
43%

Őszintén nem tudom eldönteni, hogy troll vagy-e vagy buta...

Barcelona nem Brazíliában van, ott legfeljebb spanyol állampolgárságot kaphatsz. Lányként nem fogsz egyhamar fiúcsapatban játszani, mint ahogyan fiúk sem játszanak lánycsapatban... Talán a sakk az egyetlen, ahol van open kategória.

2014. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
100%
Ahhoz, hogy ott játsz valamennyire brazilnak kell lenned!
2014. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!