Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gonoldtok erről? (Többi lent)

Mit gonoldtok erről? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Zinuga nem kapott eltiltást a FIFA-tól a Neymaros eset miatt.

Akkor ennyi erőből Suarez tiltását meg vissza lehetne vonni. Nem? Oké, tudom hogy Suarez direkt harapott bele az olasz játékosba, de nem okozott neki nagyobb sérülést (max belilult neki). Neymarnak meg eltört a csigolyája. Nem pofátlan egy kicsit a FIFA?

Ráadásként Zuniga azt nyilatkozta, hogy nem érti magát bűnösnek a történtek miatt.. Hát no comment.-.-'



2014. júl. 8. 01:47
 1/3 A kérdező kommentje:
*ZUNIGA, Zunigát akartam írni.!>.<
2014. júl. 8. 01:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek a fajta sérülések a foci természetéből adódóan várhatóak, viszont a harapás teljesen más tészta. Arról nem is beszélve, hogy kizárt dolog, hogy szándékosan "törte" volna el a csigolyáját, a szándékos harapással ellentétben.


Egyébként túlzásnak érzem Suarez büntetését én is.

2014. júl. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem az alapján büntetnek, hogy mennyire súlyos a sérülés, hanem hogy mennyire szándékos. És ez így van rendjén, mert az előbbire általában nem, az utóbbira viszont teljes mértékben csak az elkövető van hatással. Ezek alapján jogos, hogy Suárez súlyosabb büntetést kapott.
2014. júl. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!