Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki szerint helyes Neymar?

Ki szerint helyes Neymar?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 21:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
53%
Szerinteeem :D
2014. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Barátnőm sírt mikor megtudták mitörtént vele
2014. júl. 8. 21:35
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem helyes *-* és nem cigány, nem úgy mint te -.-''
2014. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Girnyó és egyáltalán nem férfias. A tini lányoknak még értem hogy bejön, de egy érett nő nem hiszem hogy beérné egy ilyen kölyökkel.


Csak hasonlítsátok össze velük, sokkal jobban néznek ki: Gourcuff, Van Perise, Podolski

2014. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
66%

Kedves 5. hozzászóló. Az ilyen véleményeket örülnénk ha magadban tartanád. Főleg hogy nem is igaz.

Neymarnak sötétebb a bőre, ez igaz. De csak azért, mert brazil származású. Ezért ne cigányozd le, kreol a bőre, kit érdekel? A cigány az max te vagy meg a jó édes anyukád, aki világra hozott egy ilyen rasszistát.

Egyébként a kérdésre válaszolva, szerintem igazán jóképű srác.

Utolsó véleményezőnek mondanám. Ő még csak 22 éves, hova legyen férfias? Pár év múlva elég lesz. Mellesleg nagyon szép hasizma van.

Megnéznélek téged, hogy mennyire vagy férfias, hogy itt pofázol.

2014. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Imádom.Nem csak azért,mert helyes,hanem mert nagyon tehetséges.Én a világ végére is elmennék azért,hogy láthassam *-*
2014. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ki a tököm az a Nermál?

Az nem a macska volt a Gárfildből? :D

2014. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem nagyon helyes és jó focista is.Na meg azért szeretem nagyon, mert olyan kis cuki dolgokat csinál a pályán.
2014. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Nagyon helyes és nagyon tehetséges. Kimondhatatlanul szeretem<3 mikor megtudtam, mi történet vele én is sírtam. Szinte minden este azt kívánom, hogy mellette feküdjek :')
2014. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jóképű, remélem hamar rendbe jön :)
2014. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!