Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Titeket melyik játékos és...

Titeket melyik játékos és csapat irritál a legjobban ezen a foci VB-n?

Figyelt kérdés

Engem Messi. Olyan beképzelt, azt hiszi, ő egy maga az argentin válogatott, meg minden róla szól, és a feje elég nyomi, irritáló számomra a képernyőn látni.

Pár ember kivételével egyébként egy nagy semmi az argentin válogatott, állandóan védekeznek, ha szerencséjük van, helyzethez jutnak, megölik a meccseket és unalmassá teszik őket. Ha bejutnak a VB döntőbe, ott semmi izgalom nem lesz, nézhetjük Messi fejét és a 10 védekező argentint a saját térfelükön.

Spanyolok már kiestek, na őket se szerettem.



2014. júl. 9. 22:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát engem Hollandia irritált nagyon na meg persze Arjen Robben. A Spanyoloknak szurkoltam.<3
2014. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló, egyetértek az előttem szólók némelyikével. Láthatóan nem sok közöd van a focihoz... de, hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Robben (mert nagyon rájátszik a dolgokra), Fred (mert kb. dísznek van a csapatban) és Müller (mert minden sz*rért hisztizik).


Sajnálom, ha valaki szereti őket és esetleg megbántottam ezzel, de ez a véleményem.

2014. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
"Nem szidnám Messit, ha pl. egy Puskás, Pelé, Maradona, Ronaldo (nem a portugál), vagy Zidane lenne. De mindenki látja, hogy az előbb felsorolt nevek szintjét meg se közelíti, mégis közéjük tartozónak érzi magát, és ezt a média csak tovább erősíti. Egy agyonsztárolt, középszintű játékos, akit jól el lehet adni. Ennyi." Köszönöm, kedves kérdező, jót röhögtem. középszintű.. Szerinted hogy döntött meg majdnem minden rekordot a bajnokságban, BL-ben, meg még nagyon sok helyen? mert minden bizonnyal középszintű játékos.. na, és ha középszintű, akkor hogy kapott 4 aranylabdát, egyhuzamban? és pelén kívül, mindenkit lealáz akit felsoroltál.. És nem, nem messi a kedvenc focistám.
2015. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!