Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Titeket melyik játékos és...

Titeket melyik játékos és csapat irritál a legjobban ezen a foci VB-n?

Figyelt kérdés

Engem Messi. Olyan beképzelt, azt hiszi, ő egy maga az argentin válogatott, meg minden róla szól, és a feje elég nyomi, irritáló számomra a képernyőn látni.

Pár ember kivételével egyébként egy nagy semmi az argentin válogatott, állandóan védekeznek, ha szerencséjük van, helyzethez jutnak, megölik a meccseket és unalmassá teszik őket. Ha bejutnak a VB döntőbe, ott semmi izgalom nem lesz, nézhetjük Messi fejét és a 10 védekező argentint a saját térfelükön.

Spanyolok már kiestek, na őket se szerettem.



2014. júl. 9. 22:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Időközben visszanéztem, hátha kaptam hasznos választ, úgy látszik, még várnom kell.
2014. júl. 10. 14:09
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
őszintén te lány vagy?nem sokat értesz a focihoz
2014. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
Argentínokkal különösebb bajom nincs.Focizni nem nagyon tudnak,az volt a szerencséjük hogy ki tudták húzni a büntetőkig.Nagyon nem érdemelték meg ezt a döntőt.Én a brazilokat gyűlölöm mint a sz.rt.Pontosabban Neymart csak.Ha Messi beképzelt akkor ő mi?Vicc ez az ember.Úgy ünnepelteti magát mintha valami kitudja milyen istenség lenne közbe meg olyan magatehetetlen a pályán hogy hihetetlen.
2014. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"őszintén te lány vagy?nem sokat értesz a focihoz"

Ennek semmi köze a kérdésemhez, minek személyeskedsz?

Utolsó válaszoló, egyetértek, Neymar is beképzelt, és el van szállva magától. Közben roppant kiforratlan, van hová fejlődnie. És a csapból is ő folyik. Ahogy Messi is, mindenki úgy beszél róla, mint egy sztárról, az első számú focistáról, közben alig tudott valami emlékezetest alkotni a hollandok elleni meccsen, a többi argentin jobb volt nála. Pedig nekik nincs olyan jó marketingjük, csak focizni tudnak.

És a műsorok, ahova Messit meghívják, te jó ég... Vendégként egy mondatot nem tud normálisan végigmondani anélkül, hogy ne örülne annyira magának, hogy elkezdje azt az idétlen vigyorát.

Nem szidnám Messit, ha pl. egy Puskás, Pelé, Maradona, Ronaldo (nem a portugál), vagy Zidane lenne. De mindenki látja, hogy az előbb felsorolt nevek szintjét meg se közelíti, mégis közéjük tartozónak érzi magát, és ezt a média csak tovább erősíti. Egy agyonsztárolt, középszintű játékos, akit jól el lehet adni. Ennyi.

2014. júl. 10. 20:33
 15/23 anonim ***** válasza:

A franciákat nem szerettem, valamiért irritálnak egyesek onnan, amúgy nincs olyan, akivel úgy különösebben.

Messi nagyon jó. Szerintem nem beképzelt. Ő és Robin van Persie a kedvenceim, érzékeny vagyok rájuk. :D

2014. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg nagyon tudok gratulálni azoknak az embereknek akik úgy eldöntik Neymarról,és Messiről,hogy beképzeltek,mikor nem is ismerik őket...de mondhatnám itt akár a többi focistát is.De aki egy kicsit is jobban tájékozódott,és legalább utána is járna a dolgoknak,nem csak a levegőbe beszélne,tudná,hogy Neymarra mindent lehet mondani,csak azt nem,hogy beképzelt!
2014. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért Messit ne nevezzük már tehetségtelennek. Nem csak onnan kell megítélni egy focistát, hogy rúg-e gólt, hanem, hogy meglátja-e a helyzeteket... Messi márpedig durván jól szokta átlátni az aktuális szituációkat, ezért ad k.urva jó gólpasszokat. Nem azt mondom, hogy ő a világ legjobbja, meg hogy mindig jó, de hogy klasszis, annak van alapja.
2014. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 alaptomos válasza:
90%
De ha beképzeltek is lennének akkor is több okuk lenne rá mint neked .... :D nem vagyok messi rajongó , de szerintem van olyan jó mind zidan , ronaldo ...meg puskás ... nem lehet mindig jól játszani ... meg ha rossz játékos lenne akkor alapból nem lenne ott a válogatottban .... mert szerintem a vb kint lévő csapatok bármelyik játékosa kiemelkedő lenne itt a magyar válogatottban ...
2014. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Fogadjuk hogy Real-os vagy és Ronaldo a kedvenced és ezáltal a Portugálok :D Ő meg egy kö**ög b**i, mondjuk Messi sem a kedvencem. A legidegesítőbb nekem Bosznia és Besic volt, semmi közünk se hozzájuk se a gyerekhez mégis mindenhol BEsic igy, Besic úgy, ide igazol oda igazol hát kit érdekel.
2014. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Engem James Rodriguez irritál(t). És ezt úgy mondom, hogy lány vagyok. Körülöttem szó szerint MINDEN lányismerősöm odavan érte, egyedül nekem nagyon antipatikus... fuu, nem tudom miért, egyszerűen ránézek, és... bahh.
2014. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!