Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézilabdakapus vagyok és nem...

Kézilabdakapus vagyok és nem érzem magam fontosnak (? )

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem semmi jelentőségem nincs a csapatomban. Nem azért, mert nem menne, mert tényleg szeretem csinálni meg sikerült első számú kapusnak lennem. Társaimmal nagyon jóban vagyok, és szokták mondani, hogy biztonságban érzik magukat, ha én állok a hátuk mögött. Mégis amikor egy profi meccset nézek, és látom például Nagy Lacit játszani, máris nem érzem a posztomat olyan fontosnak. Mintha én nem is kézilabdáznék. Úgy érzem, nem mondhatom magamra, hogy kézilabdás, hanem csak azt, hogy kapus. Mit tegyek?

2014. júl. 11. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire zavar akkor ne legyél kapus.

Vagy nézd meg Mikler miket védett az EHF-kupa döntőjében és mi lett az eredménye.

2014. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. Pedig tudom , hogyha nem lenne kapus akkor nem érne semmit az egész.Úgy érzem ,hogy a többi poszton játszó játékosoknak sokkal könnyebb dolguk van,ott vannak egymás mellett 6-an és segítik egymást miközben én ott vagyok egyedül.Igaz nem sok az a 4-5 méter, de teljesen egyedül érzem magam főleg akkor mikor szinte a másik térfélen van a játék. Úgy gondolom, hogy amikor látom a híres kézilabdásokat azért érzem úgy, hogy fölösleges vagyok mert rengeteget kéne fejlődnöm ahhoz , hogy fele olyan jól tudjak játszani , mint ők.Meg az , hogy ugye vannak híres kapusok , de a szurkolóknak a kedvenc játékosuk nem egy kapus hanem egy más poszton játszó játékos, és talán zavar , hogy soha esélyem se lenne olyan hírnevet szerezni mint egy más poszton játszó játékosnak. ( nem mintha annyira tehetséges lennék, csak a tudat) Hát nem tudom , hogy tudtam-e valamit segíteni , lehet , hogy így jobban megértetted azt amit érzel . Sajnos a "mit tegyek?" kérdésedre nem tudok válaszolni , de ha valaki tud akkor annak a válaszát én is nagyon szépen köszönöm.
2014. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzed magad fontosnak?!!!

No, akkor a legközelebbi meccsen nézz körül, kérlek. Hatan hülyéskednek előtted a pályán, ha valmelyikük elejti a lasztit, még mindig vannak mellette, akik segítsenek. Neked ki a tököm segít? Te vagy a a kulcsember bäszki!

2014. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igaz, én irányító poszton játszok, de hidd el.. te vagy a legfontosabb! Hiszen ha kapus nem lenne, akkor tutira veszítenétek. És igen,ahyog előttem leírták, neked senki sem segít.! Míg a többi játékosnak igen! De Nagy Lacihoz ne hasonlítsd magad, mert ő átlövő te meg kapus! És ő nem csak magára van utalva.! Szval,, kitartás, igen is fontos vagy a csapatban..:D Főlegnem ha jól is védsz ;)
2014. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én is kapus vagyok . És én fontosnak érzem magamat . A nagyobb vedeseknel és a hetes haritasainal lepacsizbak velem a tobiiek es dicsrrnek
2014. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én kézilabdáztam 4 hónapot. Mikor felosztották, hogy ki milyen posztot kap, én megijedtem és nem jártam többet edzésre. Engem is kapusnak osztottak. Most már NAGYON megbántam, hogy kiléptem! Szerintem (nem hogy magamat fényesítsem!!!!!!) a kapusnak nagyon nagy a szerepe és a felelőssége. Én személy szerint attól féltem, hogy ha vesztünk mert én nem tudok majd minden labdát kivédeni, akkor majd lehúrrognak...meg ilyenek. Szerintem nagyon nagy nagy szerepük van a kapusoknak!! :)))
2014. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én voltam a kettes válaszoló és amióta sikerült magammal "megbeszélnem" h igen is szükség van rám a pályán azután sokkal jobban ment a védés. :) Most pedig amikor nem kézizhetek a szakadt keresztszalagom miatt nagyon hiányzik .. :/ De sokat segítettek a válaszaitok és nagyon köszönöm szépen őket !! :D
2014. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ben Joyce válasza:
0%

Mögöttük állsz? Fiú vagy, gondolom :)

Sztem hagyd abba

2014. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ne érezz így! miért ne lenne fontos a kapus? akkor mi értelme lenne az egész játéknak ha ő nem lenne ott? és azzal vitatkoznék hogy egy szurkolónak csak más poszton álló lehet a kedvence, mert nekem személy szerint kapus a kedvencem.(Mikler Roland) mondjuk az valóban igaz hogy nem sok embert láttam akinek kapus lenne a kedvence de azért vannak ilyen emberek:)
2014. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mind a 7 játékos ugyanolyan fontos a pályán. Ki így, ki úgy. Bármelyik kiesését megsínyli a csapat. Ebből is látszik, nincs "fontosabb", "jobb" poszt a másiknál.
2014. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!