Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Gundel Takács Gábor és a foci...

Gundel Takács Gábor és a foci statisztikák. Ti hogy látjátok közvetítői tevékenységét a világbajnokságon? Szerintetek kinek szurkolt a döntőben?

Figyelt kérdés
Percekig ment úgy a játék hogy végig csak statisztikai adatokat hallottunk tőle, nem nagyon érdekelte mi történik a pályán. Hogy látjátok? Nem volt zavaró?

#Brazília #futball #Gundel Takács Gábor #labdatrúgó világbajnokság
2014. júl. 14. 06:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Az egy nyomorék, az egyik legrosszab kommentátor Magyarországon. Még a játékosok neveit se tudja kimondani
2014. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pretty_Fighter ***** válasza:
84%

Hát szerintem meg k*rv* jó kommentátor és vicces is. És nem olyan könnyű ám másfél óráig csak beszélni és beszélni.;)

A statisztika meg érdekes,és közben magamtól is látom hogy mi történik a pályán,nem kell folyton mondogatnia,hogy XY most passzolt YX-nek ,de XX elvette tőle a labdáát..

2014. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyra tartom őt, mint ember, intelligens, humora is van. Vetélkedős játékvezetőként mindig jó arc. Viszont foci közvetítőként én éreztem már több meccsen, hogy mikor kinek szurkol. Azt is sejtem, hogy nem szereti a németeket. Általában ellenük hangsúlyoz. Pl a Brazil-Német meccsen egyáltalán nem örült a góloknak. Egy kommentátornak muszáj lenne elhatárolódni, és egy ilyen szenzációs meccsen a 6. gólnál ordítania kellett volna, ő viszont csak a Brazilokat temette. Siralmas hangulatot csinált. Szenzáció helyett katasztrófa volt, mintha a magyar válogatott játszott volna, és mint magyar kommentátor közvetített volna.
2014. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem Gundel T. Gábor jó kommentátor, szórakoztató is.

Statisztikai adatokat azért mond hogy háttérinformációval szolgáljon mindenféle dologról. Így jobban értelmezhető a meccs.


A tévés kommentátorok viszont tragikusak. Főleg ez a hölgy aki most volt, de a többi benn lévő is. unottan dumálnak hülyeségekről, a nő meg olyan hülye, értelmetlen kérdéseket tett fel hogy ... nagyon! :D

2014. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
^ Véleményem szerint pártatlan... nem a brazilok temetése érződött, hanem hogy elég tragikus, és kínos volt a szitu. Azon a meccsen a németek 4. góljánál furcsa lett volna, ha ujjong pl. :D
2014. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy van olyan tapasztalt, és profi, hogy tisztában van vele hogy dolgozni van ott, és nem szurkolni. Persze , ha az események sodrába olykor megfeledkezik magáról, az megbocsátható, emberi "baki" - bár annak sem mondanám.
2014. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azon a brazil-német meccsen még a németek is leálltak a nagy ujjongással egy idő után. Én a németeknek drukkoltam, de 3 gólnál az a meccs mindenképpen eldőlt, nem volt mit ujjongani, sőt inkább ízléstelen lett volna a brazil drukkerekkel szemben szerintem.


A statisztikai adatok szerintem érdekesek, én jobban szeretem azokat, mint azt, hogy

a) a kommentátor hallgat

b) sorolja mint a névsort, hogy kinél van a labda,


mikor semmi érdemleges nem történik a pályán, akkor legalább valaki mondjon valami érdekeset/hasznosat valaki. Ha valami megmozdulás van, akkor mindig félbeszakítja amit épp mond úgyis. De most miért ne mondana háttérinformációkat, mikor középen járatják a labdát és senki se mozdul semerre?

2014. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Igazából mivel csak MTV-s kommentátorok jöhettek szóba a VB-n várható volt hogy ilyen téren nem kapunk minőséget, de nem baj sokszor egy-egy kommentátor mondott olyan böszmeségeket hogy nevetséges volt (de ez volt a ritkább), összességében hozták a Gundiék a közepesnél gyengébb szintet sportszakmailag, orgánumilag, elfogultság terén, mindenhogy.

5/2

2014. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre annyira belefelejtkezett a statisztikákba, hogy szinte nem érdekelte, mi folyik a pályán. Fogtam a fejem amikor egy kapuratartó labdánál még el akarta mondani a statisztikai adatot, és lemaradtunk mi történik. Könyörgöm ez a döntő volt. Másfelől meg sokszor csak hallgatom a Tv-t ekkor segít ha mondja mi történik. Harmadrészt pedig a helyszínről sokminden jobban látszik, mint Tv-ről ezért pluszt is hozzá tudna adni. Többet ér mint 5 statisztikai adatot eldarálni. Amikor izgul az ember akkor csak elvonja a figyelmét a meccsről. Bosszús hogy 'másról' fecseg a spíker.
2014. júl. 14. 20:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt nem gondolom, hogy elfogult lenne, de osztom azt, amit a harmadik válaszoló is írt. Gundi egy szimpatikus ember, emellett kvízműsorokra, vetélkedőkre, Eurovízióra, Játék határok nélkülre, ilyenekre remek, de nem sportkommentátor alapvetően. Az más kérdés, hogy még így is ő a legjobb azok közül, akik az MTV-ben maradtak, így fel sem merülhetett, hogy ne ő kapja a döntőt és a legfontosabb mérkőzéseket.
2014. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!