Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor vannak foci meccsek?

Mikor vannak foci meccsek?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek bénának,hogy ilyet kérdezek.Eddig nem érdekelt a foci,de most néztem a vb-t,és megszerettem.Már néztem a Porton,meg próbáltam keresgélni a neten de nem találtam.Leginkább azok a meccsek érdekelnének amikbe a Barcelona,Real Madrid,MU vagy a Chelsea játszik. Légyszi írjátok le az adót is ahol lesz.Mosanába gondolom nem lesz a vb. miatt.De talán augusztustól?

2014. júl. 14. 10:32
 1/5 anonim válasza:
2014. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. júl. 14. 12:03
 3/5 A kérdező kommentje:
és melyik csatornán adják?
2014. júl. 14. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A spanyol bajnokságot (Barcelona, Real Madrid) a Sport 1 közvetíti, és majd augusztus végén kezdődik. Az angol bajnokságot (Manchester United, Chelsea) a DigiSport közvetíti, és majd augusztus közepén kezdődik.


A Bajnokok Ligája már megy, a selejtezők a vébé alatt elkezdődtek a leggyengébb csapatokkal. A magyar érdekeltségű meccseket az M1 vagy az M2 adja általában, konkrétan ma este is játszik a Debrecen. De a komolyabb csapatok majd augusztus végén kapcsolódnak be az utolsó selejtezőkörben, a csoportkör pedig szeptember közepén kezdődik csak. Innentől a Sport 1 és a DigiSport adja a mérkőzéseket megosztva.

2014. júl. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld kéz.::)
2014. júl. 27. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!