Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mekkora a legalacsonyabb...

Mekkora a legalacsonyabb kézilabdás kapus?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, októberben születtem (2001). Szeptembertől fogok járni kézilabdára és kapus szeretnék lenni. 160 cm magas vagyok. Ez elég alacsony, főleg mert ahova én megyek már lesznek 9.-10.-edikesek is. Kérdésem, hogy nagyon elvesznék köztük?Megnézne az edző kapusnak, mert egyébként jól védek és nem félek a labdától!? Kapusoknál meg nagyon számít a magasság :/. Apukám 175 cm kb., anyukámat már túlnőttem pár centivel. Azt mondják apára hasonlítok, de azért szeretnék lenni minimum vagy 180 :$.

2014. júl. 17. 12:19
 1/5 anonim válasza:
100%
Elfogsz veszni a nagyok között:)) ha jól védesz is nem hiszem, hogy beraknak a kapuba így az elején.
2014. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kézilabdában nem kell égimeszelőnek lennie a kapusnak. Bizonyos esetben még hátrány is a hosszú végtag.

Szerintem nem lesz baj veled.

2014. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is 160 cm vagyok és kapus. Én is a 9. 10. esekkel eddzek és 2001.03-ban születtem. nagyon hol játszanak és azt mondták jövő vagyok. Nem vagy kicsi feladott ígyúgy sem lőnek"ekkora" kapusnak már. .
2014. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja és 3 éve vagyok kapus és a tac lehet leigazol
2014. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem baj, hiszen Silvia Navarro is 169 cm. És mégis világklasszis kapus.
2015. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!