Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek befogadnak közéjük...

Szerintetek befogadnak közéjük a fradi ultrák, ha én alacsony és vékony srác vagyok? Normális válaszokat

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
A magyar ember nem a toleranciájáról híres, egy "ultra" meg pláne, szóval nem hiszem, hogy nagy segítség lennél ha újra szét kellene verni az MTV székházat. Én Londonban gyakran járok ki PL meccsekre és össze sem hasonlítható a kultúra, a fociról nem is beszélve. Ha megteheted inkább gyere ki egy Chelsea meccsre.
2014. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem a testfelépítésedtől múlik, hanem attól, hogy rendszeresen kijársz meccsre és összebarátkozol velük.. én pl újpesti vagyok járok újpest meccsekre, rengeteg magát "ultra"nak taró embert mondhatok a barátomnak, és mind tudja rólam, hogy vidimeccsekre ugyan úgy kijárok és rengeteg vidi "ultrát" is ismerek...
2014. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A másodiknak kösz,az elsőnek meg,hát egy fradi-újpest derbire inkább mennék mint akármilyen külföldi mecsre!legyen az chelsea,real-madrid vagy akármelyik külföldi klub.
2014. júl. 17. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Szóval te se a foci miatt jársz meccsre, hanem a balhézás miatt. Gratulálok. Na ezért fáj sok embernek annyira az a sok stadionra eltapsolt pénz.
2014. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ember kevered a huligánt az ultrával!
2014. júl. 18. 15:45
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak nehogy kiváltsd az új vénaszkenneres szurkolói kártyát, mert akkor a normális szurkolók biztos, hogy nem fognak befogadni. Az új stadionban ránk, ultrákra és huligánokra már nem lesz szükség kubbatov szerint, pedig MI vagyunk a Ferencváros, de egy biztos, hogy a végsőkig fogunk harcolni. Háború lesz, aminek csak vesztese lesz sajnos. Állj közénk nyugodtan!
2014. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyugi nem fogom kiváltani!tegnap is amit a horvátok műveltek,hát bekaphatják!ugyanolyanok mint a szerbek!
2014. júl. 18. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly ultrák vagyok meccsre nem jártok. :P
2014. szept. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!