Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szegedi, Csongrád megyei...

Szegedi, Csongrád megyei csapatban szeretnék kispályán focizni egy amatőr csapatban. Hol jelentkezhetek, vagy hol keresnek játékosokat (fórum stb)?

Figyelt kérdés

Nem sok tapasztalatom van régen 6-tol talán 10 éves koromig iskolában rendszeresen jártam focizni néhány rendezvény is becsúszott ezalatt az idő alatt. Nagyon hiányzik a labdarúgás de mivel most már 16 éves vagyok,középiskolás nem szeretnék igazolt lenni úgy érzem arról már lekéstem és nem hiszem hogy érdemes lenne. De hogy ne kelljen nélkülöznöm a sportot ezért szeretnék valami amatőr csapatban focizgatni.

Nos, várom válaszaitokat és előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. júl. 19. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Megye I,megye II-be bőven el tudsz mgé menni igazoltan is játszani. Szerintem megéri,közösségi élmény is,és ha olyan helyre mész,ahol sok a szurkoló,akkor van egy utánozhatatlan hangulata.
2014. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez mind attól függ, hogy mennyire vagy penge a fociban! :)

Ha elvégzel 1 alapozást és gyors is vagy, azzal iyen idősen még beférhetsz, megyei nagypályás csapatokba. Az, hogy ez melyik osztályban lehetséges számodra, függ attól, mennyire látsz a pályán, milyen gyors a reakciód, gólérzékeny vagy-e, hogyan, milyen hatékonyan passzolsz, stb.

Ha kispálya, akkor szoktak városszerte hirdetni kispályás tornákat, pl. novemberben a Kék Mókus Kupa. Mást nem tudok, már rég voltam Szegeden...

2014. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!