Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Barca kezd leépülni?

A Barca kezd leépülni?

Figyelt kérdés

[link]

Amikor ezt megláttam, azt hittem, hogy valami vicc. Elég durva, hogy évek óta nem tudnak igazolni egy klasszis védőt, pedig állítólag lenne rá pénz. Szerintem egy jó évtizedig nem fognak semmit nyerni, mint anno a "nagy" holland generációval (Kluivert, De Boer, Overmars). Most gyorsan meg is rakom a Real bajnoki címét egy nagy összeggel, amíg még 1.8 körüli a szorzó, tuti nyereség.



2014. júl. 23. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon drága egy 31 éves játékosér kiadni 20 milliót hiába mondják hogy van benne még 4 év , de szerintem már nincs annyi benn.
2014. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sajnos nevetséges, amit a középhátvéd-kérdéssel kapcsolatban művelünk évek óta. Mathieu-t amúgy nem tartom rossz játékosnak, de 30 évesen 20 millióért... vicc. sajnos ez a vezetőség szépen lassan építi le a klubot, már évek óta. visszajöhetne már Laporta. :(


a bajnoki cím szerintem is a Realé lesz, jobb a keretük, és még tovább erősödnek. a Kroos-Modric páros brutál lesz. James szerintem nem annyira fog beleilleni a képbe, de ettől függetlenül is erősebbek, mint mi. sajnos. a BL-re sem látok sok esélyt a részünkről, talán a kupa meglehet... szomorú kilátások, de ez van. egyszer fent, másszor lent.

2014. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem a következő szezonban a Real triplázni fog, és úgy fog szórakozni a Barcával, ahogy az fordítva történt 2009 és 2011 között. Erre mondják talán, hogy karma?! :D

Arra is nagy esély van, hogy a madridiak a BL-ben is tarolni fognak vagy 2-3 évig, mert jelenleg a Bayern is elég impotens és amíg Guardiola ott lesz, nem is fog ez a helyzet változni. Talán a PSG lehet az egyetlen kihívó, ha összeszedik magukat, mert nagyon erős csapat, tele sztárokkal.

2014. júl. 23. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a barca, suarez,rakitic, meg hogy maradt xavi, erősödött


Az más tészta hogy a real megint bevásárolt, mint ahogy szokta


A barcanak nem kell sokat igazolni hogy bajnokságot vagy akár Bl-t nyerjen, mindig maguknak nevelik ki a profi játékosokat.


Ráadásul ott az új edző erique, szerintem meghozza a lendületet a csapatba, és fel vesszük a kesztyűt a real-al is.

2014. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legyen igazad, négyes, én nem látom most ennyire pozitívan a dolgokat, bár ez még változhat, ha igazolunk egy klasszis középhátvédet. :)


Amúgy 2-3 év, és jöhet az új generáció a Barça B-ből: Halilovic, Samper, Grimaldo, Ié, Bagnack, Munir, Adama... :)

2014. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát azért kapusokból is bevásároltak (ter Stegen, Bravo)

és egyikük se rossz kapus. Valdés nem gyenge, többek közt a védelem miatt kapott kevesebb gólt, most jók a kapusok lehet hogy ezért kicsit gyengébb lehet a védelem.

2014. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!