Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy esetleges Chelsea FC. -...

Egy esetleges Chelsea FC. - Bayern München párosításból melyik klub lenne esélyesebb jelenlegi erősség szerint a következő kezdőkkel (lent)?

Figyelt kérdés

Chelsea: Cech - Ivanovic,Terry,Cahill,Filipe Luiz - Matic,Ramires - Hazard,Oscar,Salah - Diego Costa


Bayern München: Neuer - Lahm,Dante,Boateng,Alaba - Schweinsteiger - Ribéry,Götze,Robben - Lewandowski,Müller


végeredmény tippet szeretnék


2014. júl. 24. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Chelsea, mert Filipe Luiz-al nagyon erősödött az így is bomba védelem és simán le tudnák kontrázni a Bayern-t, főleg úgy, hogy most már van egy nagyon jó irányítójuk (Fabregas), aki halálpontos labdákat tud adni a támadóknak. A 2013-as Szuperkupát is csak nagy szerencsével nyerte meg a Bayern, mert a Chelsea még emberhátrányban is jobb volt.
2014. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Viszont Neuer jobb, a két bajor szélsővédő jobb. A Robben Ribéry páros is jobb mint a Hazard,Salah páros. Elől,meg azért szerintem Müller és Lewa is jobb mint Costa
2014. júl. 25. 06:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nevek alapján jobb, de a foci csapatjáték, és a Bayern impotens futballt (Guardiola jóvoltából), a Chelsea pedig hatékony kontrafocit játszik. Ezért is írtam, hogy a Chelsea lenne az esélyesebb, de ezért felesleges volt lepontozni.

A Bayern szinte ugyanezekkel a nevekkel tönkreverte a mezőnyt 2013-ban és egy más edzővel/játékstílussal ugyanez a csapat kapott ki nagyon csúnyán attól a Real-tól, aki úgy játszott mint a 2013-as Bayern. Nevek alapján pedig nem játszott volna BL döntőt az Atletico és nem lett volna spanyol bajnok.

2014. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hazardnal sem Ribéry sem Robben nem jobb, az meg hogy Salaht minek rakod kezdőbe, mikor Schürrle és Willian is jobb nála azt nem értem.
2014. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A Bayern-nek brutális erős kerete van, de nem tudja jól összehozni a csapatjátékot, stratégiát. A német bajnokságban még elboldogul, de nemzetközin nem bírja sokáig, ha öszekerül egy komoly csapatjátékot játszó csapattal, amelyik amúgy is jó formában van(14-ben Real elődöntő vagy mostani Chelsea). Egyébbként most a Chelsea-nak van sztem a leghatékonyabb kerete. Ezen a nyáron nagyon jól jött ki a pénzéből és nagyon jó kapusa, védelme, nagyon nagyon jó középpályáj van, esetleg Costa mellé kéne még egy csatár( pl Cavani, Lavezzi, Mandukic). Sztem idén a Chelsea lesz az angol bajnok és a BL döntőbe is várom őket. Nem vagyok elfogult, pedig nagy Chelsea fan vagyok!!
2014. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hazard annyit tud,hogy berúgja a tizenegyest a kieső csapatnak. VB-n mit csinált? BL-ben mitcsinált? berúgott 1 tizit.
2014. szept. 6. 16:56
 7/8 anonim válasza:
Köhömm! A Chelsea 14/15- ös idényének első 5-6 meccse. Hazard miket cselezgetett a tizenhatosnál és hogyan betör a védelmen keresztül. Elég gólérzékeny is sztem és a tizenegyeseket is be kell valakinek rúgni. Gólja nincs annyi mint Costának, de az nem is az ő( Hazard) fő feladata, hgy gólt rugjon. Elég hogy összefogja a játékot és megbizható, parádés egyéni teljesítményt nyujt. Az hogy KÖZÉPPÁLYÁS létére ennyi gólt rug az csak hab a tortán. Lampard is hasonló érdemekkel dicsekedhetett karrierje fiatal szakaszában és mindketten a kedvenc játékosaimmá váltak. De Costa baromi gólerős amúgy. Ilyen eredményekre még én, fanatikus Chelsea szurkoló sem számítottam!
2014. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"A bundesligában elboldogul de egy nemzetközin nem birná sokáig"

Igen azért van 5 bl győzelmük

2015. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!