Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hazard vagy Robben? Oscar...

Hazard vagy Robben? Oscar vagy Müller? Costa vagy Lewandowski? Cech vagy Neuer? egy kis összehasonlítás szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Robben, Müller, Lewandowski, Neuer

Ha Hazard nem szürkülne be a nagy meccseken, akkor elérné Robben szintjét, de eddig olyan sok mindent nem mutatott és már 23 éves. Talán még az utolsó lehet kérdéses, de mivel a cseh idősebb és Neuer elég jó lábbal is, ezért inkább rá szavazok.

2014. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ja, Neuer kijön félpályáig:DD utolsó 2percet a középpályán játsza,bármilyen fontos meccs:D
2014. júl. 29. 15:50
 3/8 anonim válasza:

Ebben rejlik a profizmusa.:)

Meg gondoljatok bele, tök gazdaságos, ha jön új kapus, Neuert ki lehet rakni a pályára játszani.:) Oty is alkotna, szerintem.:D

2014. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*ott xD
2014. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DEXTER22 ***** válasza:
Egyet ertek előttem szólóval ..nálam is ugyam ezek. .
2014. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hzard,Oscar,Costa,Cech
2014. aug. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Robben, Thomas, Lewa, Manu. :D

Egyértelmű, csak a Bayern. ♥

2015. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ezeket választanám, jelen pillanatban ők a legjobbak, bár egy csapatba Hazard érzésem szerint már sokkal jobban meg éri, mert neki még 10 év minimum hátra van, Robbennek pedig már csak 2-3 a legmagasabb szinten.
2015. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!