Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Te megérted a futballszurkolók...

Ottó5 kérdése:

Te megérted a futballszurkolókat vagy abba a rétegbe tartozol akik megvetik. S kevésbé szimpatizálnak velük?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak a focifüggetlen balhézási kényszert nem értem, bár én jámbor ember vagyok.
2014. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én megértem őket. Mindenkinek joga van sportszeretőnek lenni, az pedig, hogy melyik sportot szereti magánügy.


A balhézást nem értem egyedül, mivel én nem vagyok egy agresszív ember, valamint szerintem erőszakkal nem lehet szinte semmit megoldani.

2014. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, felteszem nem tudod mi a különbség szurkoló és huligán között.


Szurkoló az aki egy csapatnak drukkol, támogatja őket. Aki őket megveti az idióta, elvégre miért baj ha szeret egy csapatot?


A huligán az aki kimegy meccsre, gyakran jegy nélkül, és a balhét keresi. Nekik semmi dolguk a stadionban.

2014. aug. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15 éve járok meccsre és kiváncsi vagyok az emberek véleményére. Minden ember más és sokan bűnözőnek tekintenek a szurkolóra (rendőrök, labdarúgó szövetség stb)..
2014. aug. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!