Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a kedvenc focistátok?

Ki a kedvenc focistátok?

Figyelt kérdés

Ha gondolod leírhatod, hogy miért Ő a kedvenced :)

Mindenkinek megy a zöld kéz!



2014. aug. 11. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Arjen Robben. Egy világklasszis labdarúgó, aki sajnos néha elönzőzi a tuti helyzeteket, de amikor kicsit megnyugszik, akkor olyan teljesítményre képes, hogy az fantasztikus. Példa erre, amikor a spanyolok ellen a Ramos vagy 8 méteres előnyben volt a labdáért és úgy lesprintelte mint a sicc, elvitte a védőket és bomba gólt lőtt.


De nagyon szeretem még Thomas Müllert, meg úgy az egész Bayernes brigádot, tekintve hogy ők a kedvenceim :) 23l

2014. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

C.Ronaldo


Egy igazi klasszis. Küzd az egész meccsen. 29 éves még előtte van jópár év.


Ami megy vele kapcsolatban a Fifánál azt nem kommentálnám

2014. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Cristiano Ronaldo egyértelműen a jelenkor legjobb labdarúgója bár van 1-2rossz meccse de nagyrészt jól játszik vezére a portugál válogatottnak és a Real Madridba hiába nem ő a csapatkapitány de ő az igazi vezér a csapatba ő visz szint a játékba nélküle a Real nem sokra menne ő kiemelkedik ebből a csapatból is 29 éves ebben a korba szoktak a focisták a legjobbak lenni (pár kivétellel pl:Van Basten) de Ronaldo eddig is világklasszis játékos volt és ezután is az lesz szerintem márt olyan focistákat mutatott játékban és tudásban beért mint Beckhem,Figo a brazil ronaldo és még sorolhatnám de ha igy haladd tovább akkor olyan klasszisként fognak rá emlékezni évek múltán is mint Maradónára,Zidánra,Puskásra,Van Bastenre, vagy épp Johan Cruijff-ra.
2014. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A Real Madrid csk-ja nem a Ronaldo. a 2014.08.06-os adatok alapján Casillas a csk, vagy ha ő nincs a pályán, akkor vagy a Pepe vagy a Ramos, ők a csk helyettesek.
2014. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Oda irtam hogy hiába nem csk akkor is vezére a csapatnak
2014. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Szia!

Nekem Radamel Falcao a jelenlegi kedvencem. Az az igazi "klasszikus csatár", akinek minden mozdulatában benne van a gól.

2014. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Neymar.

De még mielőtt jönnének a kommentek, nem csak azért, ahogyan kinéz! De persze az sem hátrány... :D (De ti meg ne mondjátok, hogy Jennifer Lopezt csak a hangja miatt szeretitek, szóval...) Egyszerűen elképesztő, amit csinál a pályán. Azok a cselek, meg gólok... fantasztikus. Meg amikor táncol, meg ölelgeti a többieket... :D Mint ember, is nagyon szeretem. Egyszerűen annyira aranyos, meg olyan cuki a mosolya. Meg úgy szeretem látni azokat a képeket, amin vagy a fiával van, vagy a haverjaival. :)


Másik kedvencem Messi. A másik legjobb focista. Szerintem őt sem kell különösebben bemutatni, mindenki tudja, hogy milyen ügyes. Meg ő is olyan aranyos. :D Meg a fia... juj, nagyon imádom Thiago-t. *-* :D

2014. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
kedvenc focistám nincs, hiszen egy ember egyedül nem tud meccset nyerni, csak csapatban. a kedvenc csapatom viszont a bayern münchen.
2014. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Neymar Jr, mert hihetetlenül cselez és C.Ronaldo, mert jók a taktikai megoldásai.
2014. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
David Beckham. Amikor elkezdtem érdeklődni a foci iránt, akkor jött létre a galaktikus Real. Akkor lettem Madrid szurkoló. Akkoriban mindenkinek volt egy konkrét kedvence a suliban. pl.: Ronaldinho, Nedved. Hát én Davidet választottam. Aktívak közül Modric. Fantasztikus szervező, eszméletlen mezőnymunka, jól szolgálja ki CR-t és Bale-t, brutális jobb láb. Egy szóval tudom jellemezni: gép.
2014. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!