Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » NBA rajongók, mit szóltok a...

NBA rajongók, mit szóltok a 14/15-ös szezonra összeszedett Clevelandhez?

Figyelt kérdés
Akik lemaradtak volna: Kyrie Irving, LeBron James, Mike Miller, Shawn Marion és úgy tűnik Kevin Love is köztük lesz szeptembertől. Én ilyen összeállítással minimum negyeddöntőt várok tőlük. Minden poszton nagyon jó lesz a kezdő 5-ös, Irving tutira meg tud játszani bárkit közülük, Millernek továbbra is vajkeze van, ha hárompontosról van szó, kérdés már csak az, hogy James, Marion és Love mennyire tudnak együtt dolgozni a gyűrű környékén.

2014. aug. 20. 19:21
 1/3 abszintszalonna válasza:
Én Cleveland fan vagyok mióta Kyriet ledraftolták, szóval nehéz nem elfogultnak lennem, de én elvárom a döntőt. Ha megnézzük, végülis minden poszton erősebb a Cavs mint a tavaly Miami. Az egyetlen probléma ott van, hogy csak egy labdával játszhatnak. Kyrie akar dobni 20at, Love is és James sem megy ez alá. Waiters nagyon önző volt már tavaly is, + ehhez még jönnek a szintén pontdobó játékosok mint Mike Miller és James Jones. David Blattnek komoly feladata lesz a játékszervezéssel. Én pl. Waiterst nem kezdetném. Ő majd az első csere hullámnál beáll és tartja a csapatot az egyik sztárral.
2014. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A minap láttam, hogy rájuk van a legnagyobb esély a bajnoki cimre 4/1hez. Hát érdekes lesz mindenesetre ezzel a játékoskerettel látni őket játszani. Szurkolok nekik, hogy sikerüljön bár a döntő, jobban birom őket mint a Miamit, és nyilván Lebron nélkül a Miami sem lesz idén döntős ez már tuti.
2014. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miami nem fog messzire jutni James nélkül az tuti. Mindenképpen jó döntés volt, hogy ott hagyta őket, mert hiába volt a nagy névsor, James-en kívül nem sokan tettek oda igazi munkát az elmúlt szezonban, főleg a döntőben. Esetleg még Bosh. Nagyon jó kis csapat lesz szerintem ez a Cleveland, már várom az alapszakaszt. Az Indiana is megbomlott, így onnan se várható csoda, azon se lepődnék meg ha a rájátszásba se jutnának be. A Bullsból még bármi lehet, rájuk érdemes lesz még figyelni, függetlenül attól, hogy nem egy szimpatikus csapat. A Spurs továbbra is hasít, ők lehetnek majd az igazi ellenfelek a Clevelandnek, viszont nyugaton mindig erősebb a mezőny, így bármi megtörténhet ott is. Bár a Dallas jövőre már nem szorongatja meg a Spurst, talán az OKC, ha Westbrookot sikerül benyugtatózni. A Portland még egy izgalmas csapat, ahol a tehetség megvan, a tapasztalattal vannak talán gondok. De hátha jövőre már megérik a csapat egy elődöntőre.
2014. szept. 23. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!