Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Neymar foglalkozik valamivel...

Neymar foglalkozik valamivel a focizáson kívül?

Figyelt kérdés
Úgy értem,szokott e valami hangszeren játszani,más sporttal foglalkozni? stb... (Normálisan légyszi ! kritikára nem vagyok kiváncsi! ;) )

2014. aug. 26. 00:22
 1/7 anonim válasza:
Nekem Neymar a kedvenc játékosom de a válasz a kérdésedre szerintem nem ha az anyai oldalát nézzük azzal,hogy a Barcelonában játszik elég sok pénzt keres.Szóval szerintem nem.
2014. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
bocs én vagyok az első kommentelő és elírtam az anyagit anyaira :D
2014. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem :D Köszi !
2014. aug. 26. 19:55
 4/7 anonim válasza:
Én is nagyon odavagyok érte, rendszeresen követem a Facebook-on és az Instagram-on is.Szokott posztolni olyan képeket,videókat, amelyeken szörfözik, kosarazik, pingpongozik, de azt mondta egy interjúban, hogy semmilyen hangszeren nem tud játszani, se énekelni nem tud.Szerintem (nem tudom miért) ő sok sportban jó. Nézd meg az Instagram-on, majd te eldöntöd, hogy szerinted mi az igaz. Remélem segítettem! :)
2014. aug. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziaa..Én egyik videóban láttam gitározni. Nem tudom hogy tud-e vagy csak próbálkozott :D akkor megnézem a instáját.. :D Köszi..sokat segítettél :)
2014. aug. 30. 15:59
 6/7 anonim válasza:
Szia! Imáádom Neymart! Nagyon sok videot néztem meg róla és sokszor énekelt benne,meg Instagramra is rakott fel egy vidit.Nem állitom,hogy tud énekelni xd,de cuki.Akkor zongorázik is néha,ha jól tudom.Ja és ki ne felejtsem a táncot xd az hatalmas.De ő legfőképp fociban jó!
2014. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia! Igen én is nagyon sok videót láttam róla ahogy táncol,énekel stb:D Én is odavagyok érte:) de nem csak a helyessége miatt,hanem ahogy focizik az is szuper :)*-*

De igazából tényleg a foci a hozzávaló.:)

2014. aug. 31. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!