Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Minden idők 10 legjobb labdarú...

Minden idők 10 legjobb labdarúgója?

Figyelt kérdés

A szempontok nem csak az elért sikerek, hanem a zsenialitás,a játék tudás.

A lista szubjektív,de mindenki véleményére kíváncsi vagyok.

Lehet top 5 listát is.



2014. aug. 29. 11:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%

Pelé

Maradona

Puskás

Beckenbauer

Cruyff

Platini

Zidane

Ronaldo

Messi

C.Ronaldo


Sorrend nincs.

2014. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a top 10-ben legalább 1 kapus legyen, és lehetne 1 női focista. Tudom hogy a foci férfi sport, de van olyan női focista aki legyőzné egyes híres válogatott férfit.

Bocs ha nem jól van írva, vagy ha nem igaz. Én ezt gondolom, de bárki kijavíthat. Bocs sorrendhez nagyon nem értek, de Pelé, Maradona, Ronaldinho, Puskás, Buffon szerintem benne van.

2014. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Osynho ***** válasza:
94%

"Tudom hogy a foci férfi sport, de van olyan női focista aki legyőzné egyes híres válogatott férfit. "


Egyes válogatott férfit lehet, hogy legyőzne (bár ez ugye csapatsport), de a legjobbakat nem. Anélkül, hogy hímsoviniszta disznó lennék, a hölgyek fizikuma már önmagában nem elég ehhez a listához.

2014. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
39%

10.Ronaldinho

9.Bergkamp

8.Cruyff

7.Baggio

6.Eusébio

5.Di Stefano

4.Henry

3.Maradona

2.Puskás

1.Pelé

2014. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A jelenleg aktívak közül szerintem Messi fér be egyedül a TOP 10 be. A régi motorosok közül pedig szerintem Pelé, Maradona,Di stefano,Cruyff,Garrincha,Paolo Rossi,Puskás,Kocsis
2014. aug. 29. 17:53
 6/28 anonim válasza:
87%

Bajner Bálintot kihagytátok.

Bár, őt úgysem érdekli.

2014. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%

Sorrend nincs, de véleményem szerint ez a 10 játékos az (persze ez saját megítélés, nem muszáj egyetérteni velem):


- Pelé

- Ronaldinho

- Zidane

- Giggs

- Scholes

- Beckenbauer

- Puskás

- Schmeichel (Peter, nem Kasper)

- Ronaldo (a brazil)

- Bobby Charlton


Direkt csak olyanokat írtam, akik már nem aktívak, mert szerintem a régi idők labdarúgóinak többsége felülmúlja a maiakat (természetesen vannak ma is tehetséges játékosok, efelől semmi kétségem).

Na, hát nagyjából Őket tudtam beleilleszteni a 10-be, de szerintem egy 10-es lista kevés, annyi nagyszerű labdarúgója volt már a világnak, hogy lehet, hogy egy top 100-as lista is kevés lenne. Top 10-et lehet, hogy országokra bontva tudnék inkább alkotni, hiszen feltudnék sorolni minimum 10, de lehet, hogy több brazil, angol, francia, meg még sok nemzetiségű labdarúgót. :)

2014. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Utolsó: vegyél lottót :) Tényleg nem értünk vele egyet! :)

De ez nembaj, így színes a világ.

De azért leírom a véleményem a listádról.


Pelé: Nem kérdés, kicsit túlsztárolt de azért a 10 ben simán van helye.


Ronaldinho: Egyszerűen zseni, amikor ő csúcsformában volt/van akkor mindenki csak őt nézi a pályán,egy jelenség.Egyik legjobb valaha élt játékos.


Zidane:Igazi vezér, mindent tudott a fociról,ha nem is akkora sztáralkat mint Ronaldinho, hosszútávon minden csapatba kellene egy ilyen játékos,mert végtelenül profi.


Giggs és Scholes : Ha a játék alázatot nézzük és azt a töméntelen mennyiségű munkát amit ők véghez vittek/visznek akkor minden idők legjobbjaik között a helyük ez kétségtelen.


Beckenbauer: Egy korszak meghatározó játékosa. Elegáns egyszerű,letisztult védő volt.Aki mindig minden helyzetben tudta mi a teendő. Egyértelműen a legjobbak között van.


Puskás: Hát igen,Én Kocsis Sándort talán egy picivel jobbnak tartom nála, de kiegyezek egy döntetlenben.

Az tény hogy Kocsis jobb csatár volt, de Öcsi jobb 10 es.

Minden idők egyik legjobb játékosa ez tény.Nincs mese.

(Nyilván ő egy olyan korban futballozott amikor még sokkal jobban hagyták a csatárokat támadni,a mai foci agresszívabb sokkal nehezebb)


Schmeichel: kapusokat én külön venném, más listára, mert teljesen más a szerepük, a tudásuk.


Ronaldo: Hát igen ő a NAGY Ronaldo. Az igazi 9-es.

Vérbeli csatár volt, Gólzsák. Semmi más feladatuk nem volt ezeknek a 9-es zseniknek mint belőni a labdát(de mennyire nem egyszerű ez!), és Ronaldo az egyik legjobb befejező csatár volt.


Bobby Charlton: Én nagyon nagyra tartom és szeretem a régi idők Angol játékosait. Bobby Charlton pedig mintapéldája volt ezeknek a fantasztikus játékosoknak. Nincs mese az egyik legjobb játékos aki valaha élt.

2014. aug. 29. 22:32
 9/28 anonim ***** válasza:
Best a legjobb :)
2014. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Osynho pl Jakabfi Zsanett 2x es magyar noi BL gyoztes + magyar valogatott.
2014. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!