Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy 6+1 fős világválogatot le...

Egy 6+1 fős világválogatot le tudna győzni egy amatőr, megye 1-es csapatot, akik 11-en lépnek pályára?

Figyelt kérdés
3-2-1 az ideális hadrend?

2014. szept. 20. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
egy Neuer , egy Kroos és egy Müller bőven eltudná rendezni őket , ne aggódj..:D
2014. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Simán. Egy Lahm-Ramos-Alaba védősor áttörhetelen lenne, mondjuk Ribery-CR középen és Ibra csatárként szerintem simán
2014. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megye 1-es csapatot? xD

Az európai topligák bármely középcsapatából bármely két játékos végigsétál a pályán.

2014. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég h*lye kérdés, -4 fő nem akkora veszteség, hogy ilyen szinten ne tudnának a világ legjobbjai egy fos magyar megye 1-es csapatot legyőzni. 3-4 fő lehet az a határ, amivel már győznének + kapus. Szerintem 2-en lehet még kikapnának, aztán kitudja, érdekes lenne, abból indulok ki, hogy azért a megye 1-esek csak tudnak annyira focizni, hogy 10 ember tudja járatni a labdát 2 ellen és ha a kapus elé kerülnek, csak kijátsszák, vagy berúgják, azért egy olyan helyzetből, tehetetlen kb. a kapus. 3-4 fő, mint mondjuk a FIFA Street játékba, szóval ilyen futsal meccseken, az már szerintem legyőzné, mert vannak annyian, hogy változatosan tudjanak passzolgatni, valaki hátrébb tudjon maradni és akkor már nincs akkora előnye az ellenfél 10-ének, hogy tudják járatni a lasztit, szóval inkább 3 vagy 4 fővel lehetne szerintem feltenni ezt a kérdést.
2015. okt. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aztán lehet azzal trükközne a 2 ember, hogy végigcselezné a pályát, vagy távolról rúgná a gólokat, most egy top támadó ilyen kapus ellen, szerintem simán félpályáról rálövi és gól :D Mindenestre a kérdés jó és érdekes lenne, ezért is szóltam hozzá, de ez a 6 fő, max. a magyar válogatott ellen lenne reális, nem egy megye 1-es csapat ellen xD.
2015. okt. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!