Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnék amerikai foci...

Hogyan tudnék amerikai foci edzést tartani ha nincs védő felszerelés és csak egy labdánk van és nem tudom hogyan építsek fel egy egy órás edzést?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Akinek itt kell ilyesmit kérdeznie, az messze áll az edzőségtől.
2014. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van,először tanuld meg milyen egy edző.

Járj tanfolyamra.

2014. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok edző és nem is akarnék az lenni csak a sima foci bol elegem van és ezt ki talaltam és a tesi tanárom azt mondta hogy ő benne van ha én meg csinálom de 16evesen még nem csoda h nem tudnék egy órát tartani.
2014. okt. 7. 18:06
 4/5 anonim válasza:
Hívj fel pár havert és menjetek le dobálgatni. Ha később többen lesztek akkor összeállhattok egy street football meccsre. Ennyi.
2014. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Eloszor futni a bemelegites meg ezek :D utana olyan hogy hogy kell dobni meg ilyesmi meghogy mondjuk elkapni ki mit akar tudni....ja es a vegen egy kis meccs de olyan amit a trening Camp-ben szoktak hogy nem ütközés van, hanem ha a labdát birtoklohoz hozzaernak akkor halott a játék....en igy csinalna :D Sajna en se tudok hol edzeni pedig imadom a sportot
2015. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!