Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rutinus foci fanok válaszára...

Rutinus foci fanok válaszára lennék kíváncsi! Megtudná nekem valaki mondani, hogy melyik tv csatornák közvetítették régen Seria A és Premmier League meccseit, mielőtt még nem Digi tv közvetíte volna őket? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Arra emlékszek, hogy régen Premmier League-t Eurosport 2 közvetítte, a Seria A pedig sport tv, de konkrétan érdekelne, hogy év szerint melyik szezontól meddig volt a közvetítési jog egy adott csatornájé! pl: azt tudom, hogy Laliga-át, már 2001 óta a Sport tv közvetíti. Nagyon érdekelnek a hasznos válaszok, mivel én is foci őrült vagyok!:)

2014. okt. 20. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

a Premier League-et elég kevés ideig vitte az Eurosport 2, 2 szezont talán

előtte Sport 1, 2 volt az is

Seria A-val kapcsolatban nekem nem rémlik más, csak a Sport tv

igazából lehet hülyeségeket írtam, de én ilyesmikre emlékszem :D

2014. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi választ! :) Csak szerintem hülye a Sport tv, hogy még anno nem törödött, ezzel 2 bajnoksággal és nem vették meg közvetìtési jogot. Állandóan csak Spanyol focival foglalkoznak 2 divat csapattal.
2014. okt. 20. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:

A SportKLub még most is közvetíti a Seria A-t.


"Állandóan csak Spanyol focival foglalkoznak 2 divat csapattal." Két divat csapat? Akkor aki Manchester, Bayern, Dortmund, Atletico, Barca, Real drukker az mind divatdrukker? Az az igazi szurkoló, aki a Freiburgot élteti?

A spanyol bajnokság az egyik legerősebb bajnokság...

2014. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak a Barcát és a Realt tartom annak. Igen az egyik legerösebb liga a spanyol, de régen az Olaszt is ők közvetìtették, azt meg simán eladták. Francia bajnokságot ugy szintén.
2014. dec. 16. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!