Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Teniszezni szeretnék, de hogy...

Teniszezni szeretnék, de hogy szakítsak rá időt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Már régóta teniszezni szeretnék,de suliból mindig későn érek haza és otthon is azzal megy el az idő,hogy tanulok.Szóval nem tudnék időt szakítani az edzésekre,de nagyon szeretném.Szerintetek mit csináljak?

2014. okt. 30. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Most mit mondjunk? Szakíts rá időt. Hétvégén is egész nap tanulsz?
2014. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egész nap? Azt hogy?

Ha 8-9 órád is van, akkor is 3-4-kor legkésőbb vége, ha sokat kell utaznod miért nem tanulsz útközben, mondjuk vonaton is?

Ha meg nem akkor is max 2-3 óra tanulás szerintem mindenképp elég kell hogy legyen és még mindig van kb. 3 órád a napból, ha 4-re érsz haza suliból.

2014. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát 5kor szoktam hazaérni és ez talán még a jobbik eset és buszozok.Buszon meg nem vagyok képes tanulni sok rázkodás meg minden.
2014. okt. 30. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!