Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi annak a dalnak a címe,...

Mi annak a dalnak a címe, amelyik a 2006-os foci VB-n ment a mérkőzések után?

Figyelt kérdés
Azt hiszem több változata is van. Van egy német is (egy részlet belőle: "Wir werden Sieger sein, Wir holen den Pokal..."), amelyik egy időben a Sport Klubbon is ment.
2010. jan. 26. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

Én tudom mi ez!De nem árulom el!Tudod miért?Mert egy szemétláda focista vagy!Az összes labdát el kéne venni tőletek!

By Kudzso

2010. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Te is a focival vagy elfoglalva ezért tart ott a többi sport Magyarországon ahol tart!!!! Elszomorító!


by.: Jundo

2010. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

most mi van? egy normális kérdést tett fel.!

16 F

2010. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mi bajotok a focival? 2 ekkora b@rmot még nem láttam. Feltett egy kérdést ti meg áhh :S
2010. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, ti vagytok az elszomorítóak, és az a szomorú, hogy olyan "emberek" vannak, mint ti. Teljesen normális kérdést tettem fel szerintem, de úgy látszik, hogy ennek a két gyengeelméjűnek még ennyi sem tud eljutni a tudatáig. Menjetek máshová "vagánykodni", mert nálatok ez úgy is azt jelenti, csak tudjátok a normális embereknél mást jelent...
2010. jan. 29. 15:07
 6/13 A kérdező kommentje:
És tudod mit "kedves" első "válaszoló", tőled amúgy sem szeretném megtudni, mégha valóban tudod is.
2010. jan. 29. 15:09
 7/13 A kérdező kommentje:
Jah, és a magyar foci egyértelműen nem miattam tart ott, ahol tart, mivel én csak egy lány szurkoló vagyok a sok közül...
2010. jan. 29. 15:11
 8/13 anonim válasza:
a sok hülye. de nem?:D
2010. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ti normálisak vtok hogy meritek szidni a focit? Én leszarom h hol tart a többi sport a foci a lényeg lehet engem lepontozni de akkor is ez a legnépszerübb sport amit kisgyerekektöl kezdve az öregekig mindenki néz szal ennyit rolatok 2 luzer:S
2010. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hagyjuk a vitát! Senki sem tudja a dal címét???
2010. jan. 30. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!