Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van olyan játékos az NBA-ben...

Van olyan játékos az NBA-ben aki nem tud zsákolni? (Itt gondolok az alacsonyabb játékosokra pl: Ginobili, Ray Allan stb. )?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg Earl Boykins a legkisebb, ő 165 centi körül van.

Szerintem tud.

2014. nov. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 7. 12:41
 3/5 kakao01 ***** válasza:
Earl Boykins már évek óta nincs a ligában és jelenleg szerintem nincs olyan játékos aki ne tudna zsákolni. Amúgy Ginobili meg Allen még meccsen is zsákolt előző szezonban Gino viszonylag sokszor is szokott meg alapból az egyik 198cm a másik 196cm.
2014. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van az öregek között aki nem tud (már). Steve Nash szerintem életében nem zsákolt meccsen, Jameer Nelson állítása szerint életében egyszer zsákolt, de most már szerintem neki se menne annyira meccsen. De azért szerintem aki odakerül az valamikor azért tudott zsákolni, ha máshogy nem is, edzésen tuti :)
2014. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. nov. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!