Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosárlabdát vagy amerikai...

Kosárlabdát vagy amerikai futballt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
170 cm és 75 kg vagyok. 18/F

2014. nov. 9. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én inkább az amerikai futballt ajánlanám neked. Mivel 170cm a te korosztályodba nem a legmagasabb, és ugyebár a kisebb kosarasok annyira nincsenek előnyben. Viszont nem tudom hogy az a 75 kg zsír vagy izom. (Ha zsír, és megbántanálak vele, akkor bocsánat, semmi hátsó szándékom nincs) Szerintem amerikai focihoz jobb ha erősebb vagy. De te döntöd el:) Gondolj arra hogy melyiket szereted jobban. De a legjobb sport még mindig a labdarúgás szerintem:DD

15/L

2014. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kosárlavda
2015. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A labdarúgást ajánlanám (alacsony súlypont), de gondolom nem véletlenül írtad a fenti két sportágat. A kettő közül egyértelműen az amerikai foci. A kosárban egyénileg még el is lehet lötyögni egy kis dobálgatással, de csapatszinten űzve, 190+-os emberek mellett reménytelen játékot eredményezne (tapasztalat). Amerikai fociban pedig akár running back vagy kick returner is lehetnél, ha gyors vagy és agilis. Trindon Holliday pl. 165 cm: https://www.youtube.com/watch?v=FkhkR8sWCgc
2015. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!