Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan "lehetnék" ultra?

Hogyan "lehetnék" ultra?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.


Valamiért rettenetesen tetszik a hangulata a keményebb szurkolásnak, a füstölésnek... stb.

De, nem tudom, hogyan kerülhetnék be olyan közösségekbe, ahol hasonló emberek vannak.


Szóval, természetesen, nem 15 éves gyerekként akarok kimenni verekedni vagy hasonló!


Egy pár évig szimplán csak meccsekre járnék, gyengédebben szurkolnék.

Kecskemét drukker vagyok, de még egy meccsükön sem voltam.

Mivel jelenleg egy olyan ember sincs a környezetemben, aki aktívan követné a magyar bajnokságot, így nincs az, hogy haverokkal átmegyünk Kecsóra a meccsre.


Hogyan találhatnék hasonló mentalitású, és hasonló korú fiúkat, akikkel el-el járogathatnák meccsre?


Köszi a segítséget.



2014. nov. 16. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Gyengébben szurkolnék :DDDDD

Ha mindenáron be akarsz kerülni ilyen csapatba, akkor ahhoz csak gratulálni tudok...vandálkodás nélkül már nem is foci a foci? -.-

2014. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló egy igazi idióta, ne is foglalkozz vele.Az ultráknak semmi köze a balhézáshoz, keveri a szezont a fazonnal.Egyébként én elkezdtem egyedül meccsre járni, vagy az ultra szektor mellett álltam, vagy közöttük és előbb utóbb összeismerkedtem pár ultrával, ha akartam volna beléphettem volna a csoportba is de én nem akarok kötelezettségeket úgyhogy csak szurkolok velük amikor ki tudok menni. :)
2014. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Ja, hogy tényleg van egy ilyen szakkifejezés, hogy ultra? xDDD Hát beszarok :D
2014. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Az ultrák a sportklubokat, de főként labdarúgócsapatokat támogató szurkolói csoportok egy jellegzetes stílussal rendelkező válfaja, leginkább az európai és dél-amerikai labdarúgó csapatok mérkőzésein találkozhatunk velük. Kultúrájuk leglátványosabb része azokból a képekből és koreográfiákból áll, amiket a meccs alatt a stadionokban mutatnak be."


Forrás: Wikipédia

:)

2014. nov. 17. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom arra nem gondoltál hogy a focimeccseken találkozhatsz velük.
2014. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!