Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Amerikai foci vagy jégkorong?

Amerikai foci vagy jégkorong?

Figyelt kérdés

Budaörs közelében tudnátok mondani helyszínt?

F/13- nak.

Plusz esetleg valami tapasztalat valamelyikben valakinek?

Melyik jobb?


2014. nov. 20. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki mindegyiket és majd meglátod.Mellesleg az amerikai foci nagyon lestrapálja az embert ugyanúgy mint a rögbi.Nagyon könnyen sérül az ember és nehezen gyógyul.
2014. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És Budaörs, Budapest közelében tudnál mondani helyszínt?
2014. nov. 20. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, én csak ismerek régi rögbiseket meg 2 amerikai focistát és csak elmondtam amit tudok.
2014. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a flagfocit, az az amerikai foci kontakt nélküli változata. Magyarul nem úgy tudsz labdát szerezni hogy ráugrasz vagy felrúgod az ellenfelet, hanem úgy hogy az övébe betűrt zászlót kihúzod. Az átlag amerikaiak is ezt játsszák a parkban, nem a sérülésveszélyes focit. Pesten a Hurricanes-nél lehet játszani, én Szegeden játszom.


[link]



A jéghoki is nagyon jó, de elég sokat kell rákölteni, főleg ilyen fiatalon amikor fél évente ki fogod nőni a felszerelésedet-

2014. nov. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

8:41- es váladó!

A hurricanes -nél van tackle foci is.

Az nem a kontaktos változat?

Vagy ez milyen?

2014. nov. 21. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:

A tackle a sima, "egymásnak rohanós" foci, a flag a non-kontakt.


A tackle fociban elég kemény sérülések vannak és komoly felszerelést kell venni, a tackle foci lazább, játékosabb, szerintem érdemes azzal kezdeni, főleg ennyi idősen. Aztán ha van kedved és megerősödsz picit akkor válthatsz tackle-re.

2014. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat:D
2014. nov. 21. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!