Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért reagált így Marco Reus...

Miért reagált így Marco Reus Lewandowski ölelésére?


2014. dec. 11. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
lewandowski honnan hova igazolt nyáron?
2014. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Bayernbe? a Dortmundból. De attól még nem értem miért reagál így Marco.. Azért kérdezem mert nem láttam ezt a meccset, hátha esetleg történt valami
2014. dec. 11. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Lewandowski lőtte az egyik Bayern-gólt a Dortmundnak, annak a Dortmundnak ahonnan eligazolt így gólerős csatár nélkül hagyva a csapatot (nézd meg hol vannak most a tabellán).
2014. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TallandThin Boy ***** válasza:
Talán mert a csapattársa volt és most ellenük játszik eredményesen.
2014. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2014. dec. 12. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Plusz azért, mert míg Reus (eddig) kitartott a csapata mellett, hűséges volt és nem érdekelte a pénz, nem hagyta el a csapatát, addig a többiek évente mentek át a Bayernbe főként a pénz miatt, meg a trófeák nagyobb esélye miatt.

Viszont ha a Bayern nem vásárolná fel a Dortmund játékosait, akkor akár Bayern verő csapat is lehetne, nem véletlen voltak BL döntőben 2013-ban.

Nem vagyok Dortmund fan, de szimpatikus csapat, és szomorú hogy ilyen helyzetben vannak most, nem ezt érdemlik, meg a szurkolóik sem, remélem mihamarabb helyrejönnek.

2014. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, azt írtad, eddig. Akkor tényleg igaz hogy ő is gondolkozik azon hogy átigazol máshova?:o
2014. dec. 13. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit beleszólok az átigazolás témába. Állítólag tanulja a spanyol nyelvet és ha minden igaz nagy eséllyel a Real madrid igazolja le. DE lehet hogy az FC Barcelona.
2014. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erről a nyelvtanulásról én is hallottam.. Hát akkor már remélem hogy a Barca.. :)
2014. dec. 17. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!