Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Asztaliteniszhez értők!...

Asztaliteniszhez értők! Szabványos ütőt leírnátok nekem, amivel nem zavarnak el egy versenyről?

Figyelt kérdés

Ezt a teszkóst elméletileg nem lehetne használni versenyeken, de hol tudnék venni olcsón, jó, védekező ütőt, s mennyi lenne abban az olcsó?


Előre is köszönöm a segítő válaszokat.



2014. dec. 17. 10:32
 1/7 dromedarbalu válasza:

Egy engedéllyel rendelkező ütőfa.


Egy piros és egy fekete szoft amely úgyszintén engedéllyel rendelkezik.


Gyári ütőkből csak a legdrágábbak alkalmasak ám 12-13 ezerből össze lehet rakni eggyet magadnak.

2014. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nagyon gáz, ha elverek egy versenyző srácot, egy kaki tescos ütővel?


Ugye, h még így is el kéne vernie, nem kell szégyellnem, h kaki ütővel vertem el? Illett volna így is győznie, ugye?

2014. dec. 20. 23:25
 3/7 Lipton. ***** válasza:

Na az megnézem, hogy egy versenyzőt elversz egy koszos teszkós ütővel, nem azért mert engem is elp*csáztak már egy 1000 forintos gagyi ütővel, de ehhez nyilván tudás, tapasztalat, és nagy rutin kell, és nem igazán hiszem, hogy ez neked megvan.


Amugy: ITTF által engedélyezett ütő alkalmas versenyzésre, különböző színű borításokkal.


Végül mire esett a választásod???

2015. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, amit leírtál a végén, mert az edzőt is elvertem. :DDD A koszos Tescos ütővel. :D

Meg egy fiatalabb korú versenyzőt is, de nekem égett a pofám, amikor mondta, h azért nyertem, mert tescos ütővel toltad.

Hát akkor legalább nem kell égnie a pofámnak, kb. nullára verhettem volna, ha komolyabban veszem a meccset. :D


Szóval nagyon köszönöm utolsó, megnyugtattál, h nem kell szégyenkeznem akkor. :)


S az a vicc az egészben, h fél éve nem is játszottam előtte, sőt előtte is csak suliban hobby szinten. :)

2015. jan. 9. 23:17
 5/7 Lipton. ***** válasza:

Puff, még az edzőt is elverted egy haluskaszaggatóval, aki egy képzett játékos, te egy hatalmas tehetség lehetsz, keress fel egy egyesületet, és igazoltasd le magad.

Melyik megyében vannak ilyen rossz edzők???


De most komolyan, szeretnék veled játszani egy meccset. :)

2015. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én mindig s**r ütőkkel játszottam, sok idő lenne belejönnöm a normális ütővel történő játékba, meg kondim sincs már jó ideje.
2015. jan. 9. 23:35
 7/7 A kérdező kommentje:
+ már öreg is vagyok, 30-hoz közelítek szinte.
2015. jan. 9. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!