Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki legyen szíves elmagyará...

Valaki legyen szíves elmagyarázni a tippmixes bontásvariációkat! Ezek hogy vannak?

Figyelt kérdés

Milyen bontás esetén mennyit kell befizetni? Asszem hétféle bontás van, és talán a 3/5-öshöz 2000 Ft-ot, az 5/7-eshez pedig 2100 Ft-ot. Valaki legyen szíves leírni, hogy pontosan mennyit kell, és miért tíz szelvény van, hogyha én egyet tettem fel. Hogy vannak ezek felbontva? Meg mindent, amit tudni kell a kombinációs tippmixről, azt legyetek szívesek elmagyarázni!


Köszi.



2014. dec. 29. 11:27
 1/3 anonim válasza:

helló én úgy tudom hogy van pl az hogy 3/4 4x ez azt jelenti hogy 4 meccs van ebből 1 elmehet és 3-nak jönnie kell és a 4x azt jelenti hogy az összeget ennyivel kell szorozni vagyis pl 4x100ft=400Ft a tét

3/5-nél pl 5 meccs van ebből 2 elmehet és 3-nak jönnie kell és itt asszem 10X vagyis 10x100ft=1000FT

2014. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok a hülye, de még így sem értem. Bocs.
2014. dec. 29. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy alaptét. Ami normál fogadás esetén minimum 200 Ft, kombináció esetén pedig 100 Ft. Minket most az utóbbi érdekel.

Alul van a szelvényen, hogy milyen kombinációban játszol. 3/4, 3/5, 3/6, 4/5, stb, stb. És mindegyik mellett ott van, hogy az hányszoros pénzbe kerül. A 3/4-hez pl. oda van írva, hogy 4x. Ez azt jelenti, hogy amit bejelöltél alaptétet a jobb alsó sarokban, annak a 4-szeresét kell befizetned. Tehát ha az alaptéted 200 Ft, akkor 200x4=800 Ft-ot.

Hogy miért annyi szelvény van, amikor egyet tettél fel, azt elmagyarázom privátban, azért nem itt, mert belinkelek egy képet a fb-oldalamról, és még a végén lesznek olyan rosszakarók, akik reklámnak vélik.

2014. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!