Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Barcelona vagy Real madrid?...

Barcelona vagy Real madrid? Miért?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy mit gondoltok, hogy ki a jobb és miért!

2015. jan. 3. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Valencias vagyok. De ugy gondolom a Real Madrid. Mind a kerete mind a jatéka eredményesebb jobb.
2015. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Persze hogy Real Madrid. Jól összehangolt csapat, együttműködő; a keretük talán a legerősebb és talábn a legfontosabb, hogy képesek felállni akkor is, ha az elején ők állnak rosszabbul, a hosszabbítás végéig küzdenek!
2015. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pillanatnyilag sajnos a Madrid, ezzel nem is lehetne vitatkozni, az eredmények is igazolják, és a mutatott játék. :( Sajnos a nagy Barca-korszak már végérvényesen leáldozott.
2015. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Barcelona a játékuk miatt,sokkal jobban tehetségesebben játszik mint a real madrid. Nekem ott pár ember nem is szimpatikus mert olyan nagyra verik magukat pl. ronaldo. na őt egy kanál vizbe megtudnám folytani.
2015. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek az elöttem szólóval! :) Visca el Barca
2015. jan. 4. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
A Valencias vagyok :D csak szolok hogy elvertek tegnap a realt es a barca is kikapott :P
2015. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
fos szar gittes real madrid most jön a bukó éra elmennek a sztárok és a klubbot is megszüntetik mert egy fosmarget a csapat
2015. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Barca,mert nem lehet nem szeretni ;-)
2015. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
[link] Barca
2015. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Real Madrid. Régen szerettem a Barcat, de mára ritka undorító csapatnak tartom élén Messivel, (a Realban is van akit nem szeretek, pl. Pepe) ráadásul messze nem az a hiperszupejó csapat mint volt, és még mindig Isteni csapatnak tartják mikor messze nem a hozzájuk elvárt szintet hozzák...Elismerem, egy meccset most az Atletico ellen tudtak játszani. De mégis... pár évvel ezelőtt erre verték a mellüket a barca drukkerek hogy egy csapatot el tudtak verni???? Viszont ami a Real-Barcelona drukkereit illeti, szánalmas amit művelnek.
2015. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!