Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fogadj az NBA szarjaira. Ez...

Fogadj az NBA szarjaira. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

???


Honnan jön ez a kérdés? Nem lehet hogy sztárjaira akart lenni? Úgy sincs sok értelme de így még kevésbé.

2015. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs értelme úgy hogy "szarjaira", esetleg ugy, hogy "sztárjaira". Amugy elég h*lye kérdés, semmit nem tudunk, hogy hol láttad, vagy stb...Amúgy ilyenek NBA oldalán vannak, minden csapatnak az oldalán és ott lehet szavazni azokra, akiket szeretnél, hogy szerepljen az ALL-STAR gálán. GOndolom erre gondoltál ?! :)

[link]

Remélem segitettem :)

2015. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De 1: Nincs baj a szememmel.Jó a kérdés

2: Igazad van kiegészítem.Egy facebook hirdetés címe volt ez. Lehet elírták. Bár a linkre kattintva valami NBA s bakivideós oldal jött.

lehet tényleg az NBA "szar " játékosaira lehet szavazni hogy ki a legszarabb.

2015. jan. 9. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok: Nem tudom.....a facebookon sok hülyeséget csinalanak, nem kell mindent elhinni. Az NBA-be már nincs olyan hogy szar, mert ha az lenne nem vennék be(max gyenge játékos), de sztem nincs ilyen fogadás Am. meg itt van egy pár baki:

https://www.youtube.com/watch?v=YSJWxS5Zfow

https://www.youtube.com/watch?v=E979Yd1s3n8

De ezek is csak hülyeskedesek :D

2015. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!