Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miert hiszi azt sok . Buta...

Miert hiszi azt sok . Buta lany hogy ok ha nagyok leszenk Neymar felesegul veszi oket? :D

Figyelt kérdés
Itt konkretan a 10-en evesekre gondolok,ami azert vicces mert Neymar 22... Es en is 10en eves vagyok es Imaaadom Neymart,de...tudom hogy hol a hatar. Szoval hogyha en ki megyek Braziliaba,nem fog a nyakamba ugrani. Masreszt meg Spqnyol orszagba van,harmadreszt...annyi arra az esely hogy csak ugy az utcan ossze dusson vele,mint arra hogy holnaptol mosomedve leszek. Annak is orulnijuk kene ha meccsen lathatjak. Es mindegyik eltervezi hogy: OMG! En nagkoromba kimegyek Braziliaba es hogy n e lenne sok 10 ev korkulombseg,mert ugy tervezem hogy Neymarral osszejovok.... Naaa... Alljon mar meg a menet.. Szoval ok....ezt n fogjak fel hogy csak egy szep remeny maximum? :'D

2015. jan. 8. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked voltak olyan elméleteid 10 évesen, amik nem állták meg a helyüket? Vagy szürke gyerek korod volt és sosem álmodoztál?
2015. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En nem azt mondtam hogy ne almodozhanak,csak ha valaki azt mondja nekik hogy.. Figyu nem hiszem hogy ez teljesen igy fog tortenni,meg vannak sertodeves ok meonek hiszik magukat hogy Neymarral fognak jarni...:) szerintem felreertettel :)
2015. jan. 8. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A rajongás ennek az életkornak a velejárója. Pár év múlva kinövöd te is, ők is. Akkor is, ha ezt most nem hiszed el. :)
2015. jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 év múlva nem is fogod annyira butának tartani ezeket a lányokat, és elképesztő mi mindent megtennél azért, hogy veled foglalkozzanak néjmár helyett....
2015. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
*Neymar
2015. jan. 24. 14:35
 6/7 anonim válasza:
tanulj meg írni mert az nem megy neked
2015. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

1)Nem ez volt a kerdes.

2)Ha az ekezetek is cseszik a szemed,arrol nem tehetek a helyesiras nem azon mulik.

3)Igen,elirtam a szavakat,de te vagy az aki nem kepes nagybetuvel kezdeni egy mondatot,a mondat vegerol is hianyolok valamit..de ez mar mellekes.

;)

2015. aug. 14. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!