Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehetnék olyan focista,...

Hogy lehetnék olyan focista, hogy meg is tudjak belőle élni?

Figyelt kérdés

17/F. A foci az életem, 10 éves korom óta focizom és a szüleim elhunytak, ez lenne talán az egyetlen lehetőségem a kitörésre. Merre lenne érdemes elindulni és belföld/külföld? Nyelvvel azért vannak problémák. Angolt tanulok, de azért nem beszélek folyékonyan, mivel nem is nagyon használom.


Előre is köszönöm szépen a választ!!


2015. jan. 20. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nehéz választ adni, semmi konkrétumot sem írtál magadról, például milyen szinten focizol? megye 3. ?


én 18 éves vagyok, 8 éves korom óta rendszeresen focizom, 5 éve nagy pályán, jelenleg U21 NBII-ben de ez még kevés ahhoz, hogy valaha korrekt pénzt meg tudjak majd keresni, szóval van még hova fejlődnöm.


szóval a válasz a kérdésedre az az, hogy TEGYÉL érte, magyarul edzd magad anélkül nem megy, ez alapdolog...

nyáron szoktak próbajátékot hirdetni NB I-es csapatok, ott érdemes próbálkozni, addig fel lehet készülni, van elég idő.

2015. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:

Vagy csodálatos tehetség kell vagy ismeretség. Ha egyik sincs meg, akkor meg baromi nagy szerencse.


Inkább tanulj. Akkor "csak" szorgalom kell meg kitartás és teljesen biztos, hogy meg fogsz élni (és ha megsérülsz, akkor is folytathatod a karriered, ami a focira nem biztos, hogy elmondható).

2015. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Én 10 éves korom óta focizom folyamatosan és most Megyei 1-be mehetnék focizni 2 csapathoz is, de én többet szeretnék. A nyári NBI-es próbajátékról honnan értesülhetek, és az hogyan zajlik?

Egyébként mindkét válaszra ment a zölf! :)

2015. jan. 22. 18:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit szeretnék hozzátenni, hogy már több éve minimum 1,5 órát edzem szinte mindennap, és ha szünet van, vagy hétvége akkor még jóval többet.
2015. jan. 22. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!