Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha rögbizni szeretnék hobbi szinten nőként?

Figyelt kérdés

Pest megyében lakok, 19 éves vagyok. Feltett szándékom, hogy rögbizhessek hobbi szinten, teljesen kezdő, induló női csapatban. Azért emelném ki, hogy kezdő, mert tapasztalatlan vagyok és hozamosabb ideig nem sportoltam még semmit. nem tudom mennyit várnának el. Tehát ezért lenne fontos a kezdő edzés.


Pesten gondolok több lehetőségre, de írjatok le bármit amit tudtok, hol van erre lehetőségem. Szeged is lehet akár.


Az is érdekelne mennyire hátrány a nulla sport múltam és a szemüveg, tehát a rövidlátásom. Sportszemüveg, ha beszerzek, az jó e?


Segítségeket nagyon köszönöm előre is! Fontos a dolog!



2015. jan. 26. 23:19
 1/3 anonim válasza:
0%
Hàt nem tudom hol,de böngéssz egy kicsit interneten. Biztos van magyarorszàgon női csapat. Maximum annyi hàtràny lehet hogy az àllóképességed nem akkora mint a többieké.
2015. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosabb és hasznosabb választ is szeretnék kapni, ha nem kérek túl sokat.
2015. jan. 29. 19:07
 3/3 Kecske96 válasza:
Budapest Exiles néven találsz rögbi csapatot illetve Vácon Pest megyében. (amennyiben aktuális még egy picit megkésve :D ) Egyébként tithon minden játékosnak örülnek meg amúgyis a rögbiben mindenki szívesen lát mindenkit :)
2016. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!