Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért baj az, ha egy fiú nem...

Miért baj az, ha egy fiú nem szereti a focit?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 15:25
1 2
 11/14 TallandThin Boy ***** válasza:
Nem érdekel.
2015. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem baj,ha nem szereti.

DE azért olyat mondani,hogy focizni bárki tud;az meredek.

Már hogy tudna!Sőt,egyáltalán nem könnyű.Inkább nehéz,még kispályán is.Belátni félszemmel,hogy ki hol van,megpróbálni valakinek,aki velem van,a labdát,úgy,hogy ne legyen közel valaki ellenfél,aki elveszi....stb.Ezer felé kell figyelni,a periférián,jó irányban és erővel rúgni a labdába,pont a megfelelő időben,nehéz!

2015. jan. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az addig oké hogy nem szereted, de mért ell ezt kijelenteni?Eleve mi az hogy nem szereted? Vegyünk engem, én nem szoktam jógázni de nem mondom azt hogy nem szeretem.Csak nem csinálom mert valószínűleg nem nekem való.Ha nem akarod csinálni nem csinálod ha nem akarod nézni nem nézed ennyi. Egyébként meg megnézném az ide kommentelők óket hogy végigfutnak 90 percet. Aki nem ért hozzá ne ugasson bele köszönöm.
2015. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igaza van a 13-asnak.
2015. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!