Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek 16 évesen már...

Szerintetek 16 évesen már késő elkezdeni focizni?

Figyelt kérdés

16F

Apám is,a pápáim is fociztak...ez családi vonás

Eddig sose szerettem nagyon a focit,sose volt hozzá nagyon kedvem.

Haverokkal meg az osztálytársakkal jó focizni.

Hátvéd szoktam lenni (pont mint apám),de csak 167cm magas vagyok.

De sokak állítása szerint nagyon jó védő vagyok,jól ki tudom rúgni a labdát a közeledő csatárok lába alól.vannak haverjaim akik versenyszerűen fociznak csapatban,őket is lazán leszerelem,jönnek felém labdával cseleznek,forgolódnak de úgy kirugom a labdát alóluk hogy mire észbekapnak a labda már a saját térfelükön van,meg akkor se riadok vissza ha a közeledő csatár még egyszer akkora mint én.

De cselezni nagyon gyatrán tudok :$

Szerintetek már késő úgy elkezdeni focizni hogy beállok egy csapatba?(persze előtte sok gyakorlás kell)

Csak azért kérdezem ezt meg mert akiket ismerek és csapatoknál fociznak ők már vagy 8 éves koruk óta fociznak.



2015. febr. 1. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sosem késő. Mondjuk 21 évesen talán nem fogsz leszerződni egy csapathoz, de ki tudja? Ha nem próbálod meg, akkor egész életedben azon fogsz rágódni, hogy talán kihagytál valamit. Ha nem megy a focizás, legalább elmondhatod, hogy adtál neki egy esélyt. Ha meg megy, akkor pláne öröm van.

Hajrá! :)

2015. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se késő, én is 15 évesen kezdtem el csapatban focizni. Mondjuk én lány vagyok. De egy próbát megér!! Főleg ha tényleg olyan jónak találnak és te is jónak tartod magad!:) Sok sikert!
2015. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bolse válasza:
100%
Szerintem se késő. :) Elég csak Diego Costára gondolni...
2015. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

osztom az előttem szólók véleményét.


ha megpróbálod, veszthetsz. ha meg sem próbálod, vesztettél!

ez mindenre igaz.

2015. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DzsudzsiFan123 ***** válasza:
nem késő.
2016. ápr. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!