Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem tudom, mit tegyek. Szeretn...

Nem tudom, mit tegyek. Szeretnék kézilabdázni is, de kosarazni is. Bár belátom, kézilabdában kiemelkedően teljesitettem, kosárban meg nem vagyok olyan jó. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éva abbahagytam a kézilabdát, az edzőm miatt. 3 évig jártam oda. Most lettem 9-es, és mivel új iskola, új lehetőségek. Megtetszett a kosárlabda, amiben nem vagyok rossz, de nagyon kezdőként játszom. A kézilabdában viszont jó voltam. A volt edzőtársam elment egy új csapatba, ami jobb mint amibe volt.(velem együtt) Tegnap ráirtam, elkezdtünk dumálni, és elmeséltem neki, hogy nagyon hiányzik a kézi. Azt mondta, hogy menjek oda, ahova ő jár. Nagyon megörültem, de a kosárlabdát sem szeretném abbahagyni, vagy legalább valami köztes megoldást kéne találni. Ti mit tennétek, és szerintetek én mit csináljak most?

15/f



2015. febr. 4. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi nem tudjuk megmondani, hogy neked mi a jó, ha kézilabda ment jól, és azt mondod hiányzik is, akkor evidens hogy az. Milyen magas vagy?


Egy új sportot nehéz megtanulni, mire megtanulod 12.-es leszel, tehát nincs értelme, csak ha nem olyan irányba mész tovább.

Köztes megoldás van, jársz mind2re, de ez nagyon lehúzza a tanulást.

Ha engem kérdezel, menj kézilabdázni. Mondom ezt úgy, hogy 6 éve kosarazom.:)

Remélem segítettem.

2015. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
181-cm magas vagyok :)
2015. febr. 5. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Avval már el lehet menni kosarazni, suli csapatba egy centernek, vagy szelsonek jo lenne, de sztem maradj a kézinél, mert a kosarat, mint mondtam hosszú idö megtanulni. Èn 187 cm vagyok. Eléred a gyürüt?
2015. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen el érem
2015. febr. 7. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Részemről nem kérdés. Kézilabda. A legszebb sportok egyike.
2015. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Maradj a kézinél:)
2015. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A kettő együtt nem megy a tanulás miatt?
2015. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egyutt a ketto nem megy sajnos
2015. febr. 8. 16:57
 9/9 anonim válasza:
Figyu, én 4 hónapja kézizek, most lesz az 1. Meccsem.Régen naon pro kosaras voltam.Mind1.Na szóval ha belegondolsz, ha kéziből nagyon jó vagy, és elég idős, akkor lehetsz válogatott, és nagyobb eséllyel fogtok győzni, mint kosában, mert Mo szerintem inkább a kézijéről híres, mint a kosaráról.Mind1, számomra 1értelműen kézi, bár nagyon szeretek kosarazni is.
2015. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!