Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Bayern München mez?

Bayern München mez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.!

Tudnátok nekem segíteni, hogy honnan tudnék venni Bayern München mezt (csak is Adidas márkásként, nem szeretnénk úgymond "hamisítottat"), lehetőleg Lahm, Götze, Lewa, Schweini, Müller, (Neuer) Robben, Ribéry stb tehát a játékos nevével és számával ellátottat? Belföldön nem igazán találtam még, lehet hogy csak én nem tartottam nyitva a szemem, nyilván Magyarországon belülinek jobban örülnék, de külföldi rendeléstől sem zárkózom el. Ezenkívül bármilyen más szurkolói ereklyét, tárgyat keresek, vennék, ha bármi jó ötletetek van, szívesen várom!

Előre is köszönöm szépen!



2015. febr. 12. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Az eredeti mez 85 euró.

Ha neked egy mez megér annyit ,akkor : [link] - hivatalos ,100%-ban eredeti.

Viszont itthoni boltokban is 22.000 ft az eredeti.


Lehet surmóság,nem érdekel : nekem köszönöm,elég a "hamisított" is ,de akkor legalább 3700 ft volt a : MEZ,NADRÁG. Sőt : regisztrációs szám is van,és hologrammos cimke mint az eredetin.


Nem attól lesz valaki nagy drukker,hogy ennyiért és ennyiért vette a csapat mezét ,hanem ,hogy viseli a csapat mezét,a csapat logóját.

Akinek a sors úgyadta,hogy az átlagnál (sokkal) jobban él ,az valszeg. mellékzsebből veszi az eredetit,de aki átlag. magyar ~150.000ft-os fizetésből él ,az nemhiszem,hogy 32.000ft-ért fog mezt (és szállítási költséget ) venni.

2015. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom hogy milyen környéken laksz. De Pécsen a fürge nyuszi sportboltba lehet mezt is venni meg ajándéktárgyakat is.:)
2015. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Első: Nem azért vennék "eredetit" merthogy így szeretnék nagy drukkernek látszani....:) nekem is itthon egy egyszerű, mégcsak nem is adidas mezem van. Teljesen más célra kellene, de ez már magánügy. Köszönöm, szétnézek!

2015. febr. 16. 16:39
 4/5 anonim válasza:

Szia! :D

Nekem a hivatalos webshop-ból van Thomas mezem...

:D ( shop.fcbayern.de )

És én imádom...

csak kicsit drága...

Mi csak a felső 23.000.- +plusz szállítási díjért vettük...

A gatya plusz 10.000.-+szállítási díj..

2015. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DonDumbledore válasza:
Budapesten a Football Factorban 20-25 ezer Ft környékén van az ár plusz 500 Ft-ért pedig azt írnak rá amit akarsz.
2015. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!