Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megéri ez a fogadás? (Bayern,...

Megéri ez a fogadás? (Bayern, Real)

Figyelt kérdés
Megrakom kétszázezerrel, hogy továbbjut mindkét csapat a negyeddöntőbe a BL-ben, mindegyikre 1.08-as szorzó van, ez így 32 ezer forint nyereség lenne. Apa szerint nem éri meg a nyereséget a nagy tét, szerintem viszont a rizikó nagyon minimális. 200-zal biztos megrakom, azon gondolkozok, kéne még rá tenni (biztosra veszem nagyon, hogy bejön), megrakjam 300, esetleg 400 ezerrel is? Ti mit tennétek?

2015. jan. 12. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem sokat fogok segíteni, de a te pénzed, neked kell döntened róla, hogy mennyit raksz fel. Mi van, ha valaki azt mondja hogy rakd meg 400ezerre és elmegy, vagy éppenséggel lebeszélnek róla és közbe bejön? Őket fogod hibáztatni? Felnőtt ember vagy (?), vállald fel a döntéseidet és annak következményeit is.
2015. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én nem merném megrakni kétszázezerrel se
2015. jan. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
rakhatod 400-al simán! (egy tapasztalt sportfogadó)
2015. jan. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg ! Annyit tegyél 1 fogadásra ,amennyit nem sajnálnál elveszíteni.
2015. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagy esély van rá, hogy bejön mind2. A Real továbbjutása 100%, a Bayern megszenvedhet idegenben, de ők is továbbmennek. Egyébként ha már ennyi sok pénzed van, a helyedben ezt tenném meg egy 20-assal:

Chelsea, Man City, Atletico, Real, Bayern továbbjutás. Magyarázat: 1. A győztes típusú Mourinho nem fog kiesni a nyolcaddöntőben, főleg nem egy formán kívüli PSG ellen.

2. City-Barca: Ez a legneccesebb, akár ki is hagyhatod de 3.1-es szorzóért mixben hihetetlenül megéri. A Barca formája nagyon ingadozó, tavaly már találkoztak, de akkor a kiállítás nagyban megkönnyítette a katalánok dolgát. Most már elég rutinosak, hogy továbbjussanak a Barca ellen, akik semmivel nem erősebbek.

3. Atletico: A német csapatnál masszívabbak, jobb kerettel rendelkeznek és nagy meglepetés lenne, ha nem ők jutnának tovább. A Bayern-Real kettős pedig egyértelmű.

Szóval City továbbjutással így 7.38-as szorzó, anélkül pedig 2.38, utóbbinak szinte ugyanakkora az esélye, mint a Bayer-Real kettős továbbjutásának, mert biztos vagyok benne, hogy a Chelsea és az AtM továbbjut. Én 60 ezret tettem fel 10-es szorzóért a fenti továbbjutókra+még az Arsenal továbbjutására. Barca szurkolóként mindenesetre nem fogok könnyeket hullajtani, ha mégis továbbjutnának és emiatt elvesztem a pénzemet. :D

2015. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem is elég valószínű hogy bejön, de 200->232 elég kicsi nyeremény.

ha nem sajnálnád hogy esetleg elmegy, tedd meg.. de én 32-ért nem kockáztatnék meg 200-at.

2015. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az 5-ös hozzászóló indokai szarok sztem, még van bő 1 hónap..


bayern,real pedig easymoney, arra gondolj 32K a semmiért

2015. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, felnőtt vagyok már (épphogy), egyedül élek, ellátom magamat, dolgozok, tehát mondhatjuk, hogy felnőtt vagyok... Először a szüleimtől tanácsot, anya jött azzal, hogy "ha elakarod bukni, akkor inkább add nekem". Csak ugyebár nem bukni akarok. Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Úgy döntöttem, megrakom a fenti opciót, de még várok vele, hátha közbejön valamilyen nem várt sérülés, stb. :)
2015. jan. 14. 18:05
 9/10 A kérdező kommentje:
amúgy Chelsea-PSG-t én ponthogy nem merném megrakni... :D nyilván egy klasszissal erősebbnek tartom az angol klubot, de akkor sem... igen, Atletico szerintem is továbbmegy, viszont a City-Barca... ember legyen, aki megmondja!
2015. jan. 14. 18:09
 10/10 anonim ***** válasza:

7es vagyok


Real,Bayern kiemelkedik, ez ingyenpénz, csak kell hozzá minimum ekkora bank h érjen is vmit

2015. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!