Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki tudja mikor jön Chelsea...

Ki tudja mikor jön Chelsea Magyarországra?

Figyelt kérdés

Tavaly tudom ,hogy itt voltak az FTC nyitójan ,de arra sajnos nem birtam el menni. Mivel na Chelsea rajongó vagyok érdekelne mikor jönnek megint, vagy esetleg valamelyik szomszédos országba.

:)



2015. febr. 12. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy milyen felkészülési meccseket szerveznek a nyárra, az még nem dőlt el. Majd május-június felé nyilván jelezni fogja a chelseafc.com vagy a hivatalos fb-oldal.
2015. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. febr. 13. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyhamar biztos nem, maximum stadionavatóra jönnek. Mivel a legtöbb hazai csapat külföldön edzőtáborozik a nyár során (pl: Spanyolországban), így még, ha játszanak magyar csapat ellen is, akkor is valószínű, hogy külföldön. Talán, ha bejutnánk a BL-be és összesorsolnának velük, akkor kötelező lenne jönniük. :)
2015. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Ausztriában összefuthatnak magyar csapattal. Mind a magyar, mind pedig az angol csapatok számára kedvelt hely edzőtáborozás végett.
2015. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos figyelj : én 2007 óta várom,hogy a Manchester United Magyarországra jöjjön (akkor voltak utoljára).

A Chelsea se mostanában lesz itt.

Én 2012-ben ,Ferguson utolsó évében láttam a csapatot Romániában,amikor a CFR CLUJ (Kolozsvárral) játszottak BL-ben.

Amikor szomszédos országba jönnek akkor megéri abszolút.

Mert sokszor nem nagyobb egy távolság mint egy Debrecen - Veszprém távolság.

2015. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönom a válaszokat. Sokat segitettetek! :)
2015. márc. 1. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!