Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Messi tényleg...

Szerintetek Messi tényleg azon röhögött, hogy Neymar kihagyta a büntetőt?

Figyelt kérdés

Ha igen, az elég gusztustalan lenne.

[link]


2015. febr. 12. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te sosem röhögted ki a legjobb haverodat, ha valamit rohadtul elbénázott. Márpedig ez a büntető elég pocsék módon lett elvégezve. Amúgy nem véletlenül adta át a büntetőt Neymarnak, mert nem olyan a viszonyuk a pályán, mint a CR-Bale párosé. https://www.youtube.com/watch?v=WHS_ChFYjKQ
2015. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. Azért nem hinném, hogy a legjobb haverok.

2. De igen. De én nem vagyok focista, de ha az lennék, biztos nem röhögnék rajta, hogy a csapattársam kihagyott egy 11-est egy bajnoki meccsen, akármennyi is volt az eredmény. Már csak azért sem, mert tudom, hogy ott vannak a kamerák, és a csapattársam megsértődne, ha látná.

Mint ahogy őt sem röhögi ki senki, amikor kihagyja, ami nem egyszer fordult már elő.

3. A 2012-es Chelsea meccs után én főleg nem röhögnék ilyeneket.


Amúgy nekem aztán mutogathatod CR-t meg Bale-t :D Barcelona-szurkoló vagyok és imádom Messit, de ez akkor is gusztustalan és rosszindulatú volt, ha tényleg ezen röhögött. Tudom, hogy jó a viszonyuk Neymarral, de azért szereti éreztetni, hogy ki a főnök, és ez rendben is van, egy bizonyos határig.

2015. febr. 13. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt még túlzások után sem nevezném "kinevetésnek" :D
2015. febr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
két csicska gyerek
2015. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dobermann213 ***** válasza:
50%
Utolsó: Te vagy az!! xD
2015. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dobermann213 ***** válasza:
25%
Kettőt is kiteszel!!! :D
2015. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!