Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki fogja nyerni a...

Szerintetek ki fogja nyerni a spanyol bajnokságot?

Figyelt kérdés
Az én teóriám szerint a Real, mert úgy is hozza a kötelező meccseit, hogy elég gyenge formában vannak most és az 1 pont is nagy előny, mert ha megnyerik az El-Clasico-t akkor 100% hogy ők lesznek a bajnokok, ha pedig mégsem történik így, akkor a Barca nagyobb eséllyel fog pontokat hullajtani, mert nekik lesznek nehezebb meccseik (Atletico idegenben).

2015. febr. 15. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Remélem az Athletico Madrid vagy a Juventus. Csak ne a Real Madrid
2015. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én is a Juventusra szavazok!...


Viccet félretéve, szerintem a Barca bőven be fogja érni a Realt. Nagy formában vannak, ömlenek a gólok, a Real meg kicsit döcög Rondaldo jó játékának hiányában. Az Atleti nem elég stabil szerintem most, emellett nehéz a két nagyot utolérni számukra. Valószínűleg az utolsó meccsekig kiélezett lesz :)

2015. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
88%

Ekkora gyökereket!

Hogy a francba nyerné a spanyol bajnokságot a Juventusz.?

Az egy olasz csaapat!!!

2015. febr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kaposvár
2015. febr. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3-as. Ha a "...", és a "viccet félretéve" után nem esik le, hogy miért írtam, akkor az 'i' betűnél megtalálod az irónia szót a szótárban :)
2015. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem már előnyben lesz a Barca a Classico előtt, tekintve, hogy a Real játszik a Villareallal és a Bilbaóval is asszem (mindkettő necces)
2015. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A Barcelona és a Reál közül valamelyik.ez az El Clasico végeredményetol függ.a spanyol kupát a Barca nyeri tehát 1 nagy kupája már lesz a csapatnak
2015. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

egy nagy? :D a kupa a leggyengébb mindenhol..


brutal a sorsolás, barca még megy utolsó előtti fordulóban a ticohoz, real-barca páros még megy a sevillahoz is..


sztem real nyer

2015. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%

szerintem a Fradi nyeri...


viccet félre téve engem nem érdekel ki nyer meg egy biszem-b@ szom bajnokságot!

2015. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
jönnek már a trollfocin szocializálódott hülyegyerekek
2015. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!