Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 20 évesen késő elkezdeni...

20 évesen késő elkezdeni fociedzésre járni?

Figyelt kérdés

Kis pályán meg szoktak dicsérni hogy tök jól helyezkedek, hamar észreveszem az ellenfél gyengéit, és egyáltalán nem vagyok önző.

Problémám: általában csak a pontosság és esetleg a labdakezelés (ívelt labdát nem mindig sikerül levenni szépen).

Ezek ellenére ajánlanátok, hogy edzésre jelentkezzek valahova még 20 évesen is, vagy nincs már sok esély ezzel kapcsolatban?


2015. febr. 17. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hogy adjunk jó választ... ha szeretsz focizni, akkor teljesen mindegy, hogy megéri-e... Írd le, hogy nálad miben nyilvánul meg, hogy elkéstél-e vagy sem. Ha abban, hogy nemzetközi szinten jegyzett játékos legyél, akkor el.
2015. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy értelmileg 20 éves legyél. Bár testileg meglehet szóval hajrá, jelentkezz csak.
2015. febr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit szeretnél elérni...
2015. febr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hajrá!

Èn 2 èv után tervezem a visszatèrèst.

19 vagyok

2015. febr. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sajnos a 2-es válaszolóval kell egyetértenem, nem sok értelem szorulhatott beléd 20 év alatt...

ami a focit illeti, nincsenek erre vonatkozó szabályok, bárki sportolhat függetlenül attól hogy tehetséges e benne.

2015. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miből gondoljátok hogy nem vagyok értelmes?
2015. febr. 18. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
hát abból, hogy ilyen kérdést 14 évesek szoktak feltenni... meg hogy kérdezel, segíteni akarok, de arra nem veszed a fáradtságot, hogy válaszolj a kérdésemre...
2015. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 1,5 éve kezdtem el és most leszek 21. Volt két ifi évem, aztán mostmár a felnőtt csapatban játszom, persze hozzáteszem hogy egy Megye hármas csapatban. Próbáld ki mindenképpen.
2015. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!